8 טיפים לקישוט עם הדפסים על קנבס

/
/
/
256 Views

הדפסת קנבס צברה פופולריות רבה בשנים האחרונות. לאנשים נמאס מאותה אמנות קיר ישנה, ​​ורוצים אפשרויות חדשות. הדפסת קנבס מציעה להם בדיוק את זה, כמו גם את האפשרות להשתמש בחלק מהצילומים שלהם כדי לקשט את הבית שלהם. הם יכולים להשתמש בתמונות שצולמו במהלך חופשות, או לבחור כל מספר של תמונות משפחתיות מועדפות.

לקשט את הבית או המשרד עם הדפס על קנבס זה כיף. ראשית תיהנו מהזמן שביליתם בחיטוט בכל קבצי התמונות הדיגיטליים, התשלילים לתמונה או השקופיות. מי לא נהנה מטיול במורד הזיכרון? הזמנת הדפסת קנבס היא קלה. תוך מספר ימים קצרים האמנות שלך תגיע ותוכל להתחיל בתהליך הקישוט. למרות שאולי יש לך מושג מעורפל היכן אתה רוצה לתלות את ההדפס שלך על קנבס, עליך לשקול תחילה את העצות הבאות.

1) השתמשו בהדפסי קנבס המתאימים לחדר

אמנם אתה עשוי ליהנות מדיוקן עירום בחדר השינה שלך, אבל זה לא יהיה חכם לתלות אחד בחדר השינה של האורחים. חלק מהאורחים ירגישו לא בנוח, ועשויים לקבל את הרושם הלא נכון לגביכם. הנושא של הדפס חשוב גם מסיבות אחרות. צבע ההדפס שלך יכול לגרום לחדר להרגיש גדול או קטן יותר.

2) להבין צבעים

צבעים מרהיבים מביאים לחדר לחיות, בעוד שגוונים ניטרליים מרגיעים למדי. לדוגמה, אם אתה עובד במשרד עמוס, בחר נוף ים עם צבעים כחולים מבריקים. צהוב בהיר מושלם עבור סטודיו לאמנות וחדרי ילדים, בעוד שמשרד רופא ייהנה בעיקר מירוקים רכים יותר, בצבעי בז' ניטרליים וצבעים פסטלים.

3) בחר נופים לחדרים קטנים

שלח תמונות של נופים עם אופקים רחוקים לשירות הדפסת הקנבס שלך. הדפסי קנבס אלה מושלמים לחדרים הקטנים יותר בבית או בעסק שלך. נופי "ווסטה רחוקים" יתנו רושם של פתיחת החלל.

4) שקול מקום פנוי

למרות שזה הגיוני לחשוב על שטח הקיר הפנוי בחדרים שלך, קל להיסחף כשאתה בוחר גודל לתמונה שלך על אמנות קנבס. גם אם יש לך הרבה מקום, וודא שההדפס שלך לא ישתלט על החדר ותרחיק את תשומת הלב מחפצי קישוט נחמדים אחרים.

5) בחירת סוג הקנבס שלך

למרות שבדרך כלל אתה עשוי להיות מרוצה מהדפסה סטנדרטית על קנבס, בנסיבות מסוימות, אולי עדיף להזמין גלישת גלריה, שהיא תמונה על קנבס המודפסת סביב קצוות המסגרת. זה יגדיל את עומק התמונה בעת תלייה על הקיר.

6) שקלו את אפשרויות התצוגה

הדפסי קנבס אינם מוגבלים לקירות. בהתאם לגודלם, ניתן להציג אותם על כן ציור ומחזיקי תמונה על מדף.

7) סינגלים או קולקציות

הדפסה על קנבס לא בהכרח צריכה להיתלות לבד. מערכת סידור נפוצה היא ליישר מספר הדפסי קנבס אחד ליד השני כדי למלא מקום על פני קיר שלם. לעתים קרובות ניתן למצוא שיטה זו במסדרונות, אולמות כניסה של עסקים או מוזיאונים. ניתן לתלות הדפסים בסידורים אנכיים, אופקיים או אלכסוניים. זה גם לא יוצא דופן ליצור קבוצות ללא דפוס מוגדר. זה קורה לעתים קרובות כאשר הגדלים של אמנות הבד משתנים.

8) הגובה חשוב

אמנות קנבס צריכה להיות תלויה בגובה העיניים עבור האדם הממוצע. למרות שזהו כלל הזהב, עליך לקחת את כל הגורמים בחשבון כשאתה בוחר את מיקום ההדפסה על קנבס. לדוגמה, אם אתה מקשט חדר משחקים של ילדים, או חדרי מגורים של אדם בכיסא גלגלים, עליך להתאים את הגובה לרמה הנוחה לו. אתה יכול להיות בטוח שהם יעריכו מאוד את ההתחשבות שלך!Source by Mia Cusack

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved