5 סיבות נהדרות לעצב מחדש את הבית שלך

/
/
/
468 Views

לפעמים אנשים צריכים להצדיק מדוע הם רוצים לעצב מחדש את ביתם, או בפני אדם אחר או פשוט לשכנע את עצמם סוף סוף לעשות את הצעד ולקבל סגנון חדש. הנה כמה מהסיבות הטובות ביותר מדוע ייתכן שתצטרך לעצב מחדש את הבית שלך.

עצב מחדש את הבית החדש שלך

זו הסיבה מספר אחת מדוע אנשים מקשטים מחדש את בתיהם. מי רוצה לחיות בסגנון של מישהו אחר, במיוחד אם זה לא תואם את הטעם שלך בכלל? דברים פשוטים כמו הורדת טפטים או צביעת הקירות בצבע אחר יכולים לעשות הרבה כדי לגרום לבית חדש להרגיש יותר כמו הבית שלך. ברגע שתשיגו רהיטים ואביזרים משלכם במקום, זה בהחלט ירגיש הרבה יותר כמו הבית שלכם במקום הבית של זר.

עדכן מטבח ואמבטיה כדי למכור את הבית שלך

אם התכוונתם לעדכן את המטבח או חדר האמבטיה שלכם בשנתיים האחרונות אך מעולם לא הספקתם לעשות זאת, הזמן המושלם לעשות זאת סוף סוף הוא כאשר תחליטו לעבור דירה. כאשר אתם מתכננים מעבר דירה בזמן הקרוב, לא כדאי לכם לקחת על עצמכם שיפוץ ושיפוץ מלא, אלא כדאי לנסות לעדכן את הבית כדי שיותר קונים יתעניינו. עשה רק דברים לבית שבהם תראה תמורה ממכירת הבית שלך.

עצב מחדש את הבית כשהילדים נעלמו

הילד האחרון שלך עזב רשמית ועכשיו יש לך תסמונת קן ריק. איזו דרך טובה יותר להיפטר מתסמונת הקן הריק מאשר לעצב מחדש את הבית. אתה לא צריך לגעת בחדרים הישנים של הילד אם אתה עדיין לא מוכן לעשות את זה, אבל למה לא להתחיל עם חדר אמבטיה או אפילו חדר המשפחה שלך.

הפוך אותו לסגנון החדר שאתה רוצה ולא למה שהיה מרוכז סביב הילדים או המשפחה שלך. הדבר הטוב ביותר בכך שלא יהיו לך עוד ילדים בבית הוא שאתה לא צריך לדאוג שחפצי ערך ישברו או ספות לבנות יתלכלכו, אז לך עם סגנון שתמיד רצית אבל לא יכול להיות עם ילדים בבית.

השקעת כסף נוסף בבית שלך עבור משהו שאתה יכול ליהנות גם

אולי בדיוק קיבלת ירושה מסבא שלך או שקיבלת צ'ק בונוס ממש נחמד בעבודה ואתה רוצה לבזבז אותו בבית שלך. זו הסיבה המושלמת להשקיע את הכסף בחזרה לבית ולעצב מחדש את הבית. עם זאת, ודא שאתה מתכנן בהתאם, מכיוון שאתה לא רוצה לעבור בסופו של דבר את כמות הכסף שיש לך ואז יש לך חוב לשלם.

התאהבתם בעיצוב פנים שראיתם

אולי חיפשתם במגזינים לעיצוב פנים במכולת והתאהבתם לחלוטין בחדר שראיתם. או שהיית בחנות הבדים והיית חייב לקבל את הדפוס החדש הזה שנתקלת בו. לא משנה באיזה פריט התאהבת, למה שלא תלך על זה ותשמח את עצמך?

לא צריך להשתגע בבת אחת על ידי שינוי מוחלט של החדר, אבל אפשר להוסיף את הסגנון החדש ולנסות לשלב אותו בחדר. לדוגמה, אתה יכול לצבוע מחדש את צבע הקירות שלך כך שיתאים לבד שראית ואז להכין וילונות מהבד.

לפעמים אתה צריך פשוט ללכת על זה ולהתחיל בעיצוב מחדש, אחרת אולי לא תקבל את האומץ לעשות את זה. עם זאת, מילת עצה אחת, הקפד להגדיר תקציב ולנסות לעמוד בו היא מכיוון שאינך רוצה להסתכל על החדר בביתך ולחלות בכל פעם שאתה רואה אותו כי הוצאת על זה כל כך הרבה כסף.Source by Leon Tuberman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved