5 יתרונות הקישוט של שטיח בשטח עגול

/
/
/
272 Views

שטיח שטח עגול הוא כיסוי רצפה רב תכליתי ואטרקטיבי במבחר הרחב ביותר של צבעים, עיצובים והרכבי חומרים שאתה יכול לדמיין! שטיח שטח הוא רב תכליתי. הם יכולים ליצור נקודות מוקד נפלאות עם כתמי צבע כדי להיות האלמנט המאחד בקשירת עיצוב החדר יחד.

שטיחים יכולים ליצור אזורי שיחה נעימים ומעצם היותם עגולים, הם יוצרים מרחב מוגדר להתכנס לשיחות אינטימיות. ברגע, הם מונחים במהירות ובקלות כדי להעניק לבית שלך פרץ של צבע ואופי.

שטיח שטח עגול מספק נוחות, ריפוד וחמימות על רצפות עם גימור משטח קשיח כגון אריחים, אבן, למינציה או רצפות עץ. שטיח יפהפה יכול להיחשב גם כיצירה של "יצירת אמנות" לרצפה, המעניקה ערך אמנותי וערך לעיצוב החדר. ואחרון חביב, הם יכולים להרגיש מרקם נפלא, רכים ומנחמים קטיפה מתחת לרגליים היחפות שלך…

5 יתרונות הקישוט של שטיחים בשטח עגול

1) הם יכולים לקזז באופן יצירתי את הטבע המלבני והליניארי של פתחי דלתות, קירות, רצפות ורהיטים.

2) שטיח שטח עגול יכול ליצור ולצייר בהצלחה מראה מעצב ברמה גבוהה בתוך החדר. הצורה המעגלית עשויה להימשך ולהדהד אלמנטים אחרים של צורות מעגליות בחדר הקיים כמו אדריכלות, גופי תאורה, צורות ריהוט ואביזרי חדר מבלי להיראות מלאכותיים או מוגזמים.

3) שטיח עגול הוא הפתרון המושלם לפתיחה ויזואלית של חדר קטן, מה שגורם לחדרים קטנים להרגיש גדולים יותר. הם טובים במיוחד למגורים בדירה. הטבע העגול מרכך באופן טבעי את הקצוות הקשים של הרהיטים, ויוצר בריכות מרחב אטרקטיביות ומוגדרות.

4) אם אתם מחפשים ליצור תחושה עשירה של יוקרה ואופי עם דגש טקסטואלי חמימות ועומק, בחירת השטיח המושלם מונח על לוחות עץ יפים, אריחי ריצוף מרקם או מונח על שטיחים מקיר לקיר ייצור מראה ייחודי.

5) צור אזור שיחה אינטימי על ידי הפניית תשומת לב לאזור מסוים בחדר, שיפור נקודת המיקוד והנעימות של אותו אזור על ידי שימוש בשטיח שטח עגול ויפה ביצירת חלל מזמין…

עוד כמה מחשבות על שימוש בשטיח בשטח עגול…

כפי שאתה יכול לראות, שטיח שטח עגול פותח אפשרויות רבות להתנסות בעיצוב מראה החלל שלך. האופי הייחודי של צורתם יוצר תחושה של סימטריה ואיזון באיחוד הסביבה שלך. וכמובן שאנשים רבים שואלים "איך אני יודע באיזה שטיח לבחור?"

הנה כמה עצות שיעזרו לך לבחור את השטיח העגול המושלם לחלל שלך.

אם אתם רוצים ליצור נקודת מיקוד בחדר, בחרו שטיח עם מדליון מרכזי או מאפיין עיצובי. אם כבר יש מוקד מרכזי ברור כמו אח, עדיף להשתמש בשטיח עם דוגמה שחוזרת על עצמה יותר, לא כל כך ברורה.

אם כבר יש לך ריפוד עם דוגמה עמוסה ברהיטים שלך, או וולוואפר מקושט, עדיף לבחור בדגם שטיח עדין יותר כדי שהם לא יתחרו.

מצד שני, אם הריפוד והקירות שלכם פשוטים ומאופקים יחסית, יש לכם הזדמנות מושלמת לנסות שטיח צבעוני עם עיצוב ודוגמא דרמטית כדי ליצור עניין במוקד בחדר.

דפוסים נועזים כגון עיצובים מופשטים, הרבה צבעים, פרחים גדולים על שטיח קטן משמשים כדי לגרום לחדר להיראות גדול יותר.

אם אתה מתאם את השטיח החדש שלך עם פריטים שכבר בבעלותך, תרופות לוקחות דוגמיות של בד ריפוד, טפטים ושבבי צבע כשאתה הולך לקניות מכיוון שקשה מאוד לנסות לדמיין איך החדר שלך נראה… לעתים קרובות בעלי חנויות שמחים מאוד עבור לקחת את השטיח הביתה כדי לנסות אותו.

מחשבות אחרונות על בחירת שטיח בשטח עגול…

אני מאחל לך כל טוב בבחירת השטיח העגול המתאים שכן הם יכולים להיות תוספת נפלאה לבית, להביא שנים רבות של הנאה ושימושיות. קחו את הזמן שלכם להחליט על הגודל, הצבע, ההדגשה הטקסטורה וגם החומרים מהם עשוי השטיח. האם השטיח צריך להיות קל לטיפול, האם הוא נמצא באזור תנועה רב, האם אלרגיה מהווה בעיה…? אלו הם רק כמה עצות שיש לקחת בחשבון במשימה שלך. בחר בחוכמה ותתוגמל היטב.Source by Claire Christina Rathausky

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved