5 טיפים לקישוטי בית יפהפיים

/
/
/
219 Views

בין אם בחרתם לקנות בית חדש או לשפץ את הישן, הבית שלכם צריך להיות התגלמות של יופי. לא רק שהוא צריך להיראות מזמין ואסתטי במראה ובתחושה שלו, אלא שהוא צריך גם לשדר וייבס ולהכניס אנרגיות חיוביות.

פעולה זו תבטיח שתמיד תתברכו במזל טוב ובוויברציות. עם מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם, טבעי שתרגישו המום במה לבחור. רשמנו טכניקות עיצוב פשוטות שיכולות לעזור לך להפוך את הבית שלך לבית יפהפה!

חמישה טיפים לקישוט הבית היפה:

1. שולחן אוכל

שולחן האוכל תופס מקום חשוב בכל בית. בזמן התאמת שולחן אוכל, כדאי לוודא שלא יהיו יותר מדי סכו"ם פורצלן על השולחן. יותר מדי עומס יכול להגביר את הסיכון להישבר. בחר להציג את אוסף כלי החרסינה המדהים שלך בחלון ראווה נפרד. אתה יכול להוציא אותם לפונקציות מיוחדות. רכשו ערכות תה וערב אורגני לבלעדיות נוספת במהלך אירועים חשובים.

2. וילונות

קשט את החלונות והמסדרונות שלך עם וילונות. הם יותר אסתטיים מדלתות יציבות. הם מאפשרים לרוח ולאוויר לעבור בחופשיות רבה יותר מאשר דלתות. וילונות פנים עושים את העבודה החיונית של הגנה על הפרטיות שלך במינימום הפרעה. אתה יכול לבחור עיצובי וילונות אומנותיים וחומרי לבוש מתוך שפע של אפשרויות. לכו על אלה שמתאימים לצבע הקיר שלכם.

3. קישוטי כניסה

דלת הכניסה שלך מספקת את הרושם הראשוני של הבית היפה שלך. המבקרים יקבלו תחושה של הפנים בפנים. על פי מסורות עתיקות יומין, התקנת פעמון רוח או באנדארוואר ליד דלת הכניסה שלך תביא בשורה נעימה. אתה יכול להזמין פעמוני רוח מיוחדים ו-bhandarwars באינטרנט מקמעונאים מקוונים מבוססים של סגנון חיים אורגני.

4. אביזרי אמבטיה

אביזרי השירותים שלך מגדירים את רמת הניקיון והרעננות בביתך. חדרי רחצה מחוללים הם כר גידול לחיידקים מדבקים שיכולים להיות הגורמים למחלות שונות בביתכם. איכות האוויר הכוללת של הבית שלך תרד כתוצאה מכך. בחר מצעים נקיים ורעננים עבור חדרי הרחצה שלך. אתה יכול להשיג הרבה מצעי במבוק אורגני ו מגבות ידיים מחנויות מקוונות המוכרות חומרי חיים אורגניים.

5. גנים

בית שיש לו גינה קטנה הוא מושלם מכל הבחינות. אתה יכול להקצות חלק קטן מהבית שלך למטרות גינון אורגני. אתה יכול גם להשתמש בקונספט של מתנה עץ לפונקציות חימום הבית.

חמשת העצות הללו לעיצוב הבית יעזרו להצעיר את פנים הבית שלך. אתה יכול לקשט את הקירות בפריטים דקורטיביים אורגניים הזמינים בקלות באינטרנט מקמעונאים נחשבים.Source by Mohit M Kumar

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved