5 טיפים כדי לגרום למטבח קטן להיראות מרווח

/
/
/
270 Views

אף מטבח אינו קטן מכדי להיות מסוגנן. יש הרבה שינויים שאתה יכול לעשות כדי לפתוח חלל קטן ולגרום לו להיראות ולהרגיש מסביר פנים. זה ידרוש קצת ארגון, קצת הבלגן וקצת יצירתיות כדי לשדרג מטבח קטנטן, אבל בקרוב יהיה לך נוח יותר ותכין ארוחות בקלות באזור הבישול המשודרג החדש שלך!

היפטר מדברים שאתה לא צריך

לפני שתבצע שינויים גדולים יותר במטבח שלך, הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא ניקוי העומס. היפטר מדברים שאתה לא צריך, חפצים שאתה לא משתמש בהם וחלפים.

פעולה זו תפנה מקום ותקל עליך לארגן את הדברים שאתה מחליט לשמור. האם אתה באמת צריך לשמור על מכונת הקפה המסורבלת הישנה שלך שמונחת על השיש שלך כאשר היית רק מכונת תרמיל הקפה החדשה שלך?

שמור על הכל מאורגן

מי לא היה רוצה להיכנס למטבח שבו הכל במקום? ארגון נכון הוא המפתח לשמירה על מראה מרווח של כל חדר, במיוחד המטבח שבו יש יותר פריטים. כיום, לקונים לא יהיה קשה מכיוון שיש הרבה אפשרויות אחסון שתוכננו במיוחד עבור חללים קטנים. אז קבלו את מתלה התבלינים הזזה הזה או את מתלה הסכינים המגנטי שתוכלו לשים על הקיר, ולהשאיר יותר מקום בדלפק שלכם!

שנה את הצבעים

אחת הדרכים הקלות ביותר לשדרג את המטבח הקטנטן שלך היא על ידי שינוי צבע הקיר שלך. שימוש בצבעים בהירים ונייטרליים באמת יפתח חלל קטן. אם אתה רוצה להעניק לו קצת אישיות, אתה יכול להוסיף הדגשות צבע – אתה יכול להפוך את המטבח החיוני שלך למלוכד בצבע, או שאתה יכול לצבוע את הארונות שלך עם בחירת צבע נועזת!

ויהי אור

אם כבר מדברים על דרכים לגרום לחדר להרגיש גדול יותר, תאורה היא משהו שאתה גם צריך לשקול. תושבות שטוחות, פנסי תקרה סמוכים למחצה ותאורה שקועה הם כולם בחירה מצוינת עבור מטבחים קטנים מכיוון שהם לא תופסים יותר מדי מקום. ניתן גם להתקין מראה או שתיים – מראות מקפיצות אור ברחבי החדר ומעולות גם לפתיחת חלל קטן.

החלף מכשירי חשמל מגושמים

כעת, אם יש לך את התקציב ואתה רוצה ללכת עד הסוף עם שדרוג המטבח הקטנטן שלך, אתה יכול לבחור להקטין את גודל המכשירים שבו. אתה לא צריך לעשות הכל בבת אחת. אתה יכול להתחיל עם מכשירי חשמל קטנים שברשותך – דגמים ישנים ששימשו היטב אך זקוקים לשדרוג/החלפה. זה יכול להיות הטוסטר, הבלנדר, המיקרוגל שלך וכדומה. מאוחר יותר תוכל לעבור למקרר ולמכשירים גדולים אחרים.

לא רק שתוכל לפנות מקום, אלא שיהיו לך מכשירים חדשים ופונקציונליים יותר לעבוד איתם!

עקוב אחר הטיפים הבאים להפיכת מטבח קטן למרווח יותר!Source by Anthony Hanson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved