5 הטיפים המובילים בעיצוב חדר הבידור

/
/
/
402 Views

כולנו אוהבים שיהיה לנו חדר לפנאי או חדר ספורט. חדר ייעודי לאוספים והתחביבים שלנו הוא מה שכולנו אוהבים לבית שלנו. זה יהיה כל כך כיף להישאר בבית שלנו בחדר הבידור שלנו. נוכל לפוצץ מסיבה ביתית ביום או בלילה באזור הבילוי שלנו. נוכל לעשות הרבה קישוטים לחדר בידור. אנחנו נוהגים לחשוב שחדר בידור הוא רק ספה ומתלה לטלוויזיה, אבל האמת היא שזה יכול להיות יותר מזה. להלן חמשת עצות הקישוט שנוכל לעשות בחדר הספציפי הזה:

1. כמו שכולם חושבים על חדר בידור, יכולנו להיות לנו סט משובח של מתלה טלוויזיה בחדר הזה. עלינו לבחור את מתלה הטלוויזיה בחוכמה. עלינו למדוד תחילה את טלוויזיית ה-HD או הפלזמה שלנו לפני שאנו קונים את המתלה. זה הרבה יותר מושלם אם אנחנו רוכשים מתלה טלוויזיה שיש בו מגירות וארונות כדי שנוכל לשמור בתוכם את ה-DVD שלנו. דוגמה מושלמת לכך היא ריהוט הבידור האמריקאי דרו.

2. אנחנו יכולים גם לשים כרזות סרטים סביב חדר הבידור. על ידי הצבתם במסגרות גדולות ויפות נוכל לשפר את המראה של כרזות הסרטים הללו. אנחנו יכולים לקבל תחושה כמו תיאטרון כשיש תפאורות כאלה. על ידי מתקן נפרד ל-DVD ולתקליטורים, נוכל להציג שם את אוספי הסרטים שלנו ולהשלים את המראה של חדר קולנוע.

3. אם אנחנו נוטים מאוד לספורט, אנחנו יכולים גם להציב פוסטרים ספורטיביים ולהחזיק שקיות שעוצב במיוחד כדי להיראות כמו כדורסל או כדורגל. אנחנו יכולים גם לשים גביעי ספורט יחד עם ערכת הבידור והמולטימדיה. לחלקם יש אפילו משחק כדורגל מיני על שולחן לבילוי נוסף.

4. אם יש לנו לעתים קרובות מפגשים ביתיים, זה גם רעיון מצוין להפוך את חדר הבילוי שלנו לבר. יכולנו להיות לנו ריהוט בר ושרפרף גבוה לחדר הבידור שלנו. לאחר מכן הניחו את בקבוק היינות והכוסות לאורך הבר.

5. אזור בילוי כחדר משחקים הוא גם רעיון טוב יותר. נוכל להציב מכונת פינבול או אפילו את קונסולות המשחק החמות ביותר יחד עם מכשירי המולטימדיה. תמיד טוב לשחק בקונסולות המשחקים שלנו עם מסך טלוויזיה שטוח ענק. נוכל להציג ולהציג את אוספי המשחקים שלנו במתלה התקליטורים.

תמיד יכולנו לבחור וליצור חדר בידור מותאם אישית משלנו. אבל, דבר אחד טוב בקיומו של חדר בידור בכל דרך שנרצה הוא שיכול להיות לנו חדר מיוחד לבילוי אישי ולפנאי בבית שלנו.Source by Halie Tep

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved