10 קישוט עשה ואל תעשה

/
/
/
239 Views

אם אתה מבולבל לגבי עיצוב הבית שלך, הנה 10 כללי עשה ואל תעשה עבורך.

1. הקפד לשרטט תוכנית קומה לעיצוב שלך עוד לפני שאתה נוגע בחדר. תוכנית הרצפה צריכה לכלול את מידות החדר כמו גם את החלונות, הדלתות ומאפיינים מיוחדים אחרים. קח איתך את תוכנית הקומה כשאתה הולך לקנות כל דבר כדי לוודא שהוא מתאים. מידה!

2. אל תמהרו לעצב חדר מבלי להקדיש לכך מחשבה ממשית. אתה רוצה להיות בטוח שאתה באמת מכניס את האישיות שלך לסגנון החדר. יש לחשוב על זה ולא רק לעשות זאת מתוך גחמה שכן אתה עלול להתחרט על מה שעשית לאחר פרק זמן קצר ואז אתה חוזר ללוח השרטוטים.

3. זהה את נקודת המיקוד של החדר לפני שתתחיל להציב את הפריטים בחדר. המוקד יכול להיות מגוון של דברים שונים כגון אח, רהיט או חלון.

4. אל תחסמו שבילים בחדר כך שאנשים לא יוכלו להסתובב בקלות בחדר. בהחלט צריכים להיות מסלולים טבעיים בחדר והוא צריך לזרום היטב כפי שאתה רוצה שלאנשים יהיה נוח והחדר יהיה טבעי.

5. בחרו נושא וסגנון עיצוב ספציפי לכל חדר. זה שיש לכם מטבח מודרני לא אומר שאי אפשר לקבל חדר שינה כפרי.

6. אל תבחרו את צבע הקירות משבב צבע. במקום זאת, כאשר צמצמת את הבחירות שלך לצבע אחד או שניים, רכוש ליטר או דגימה בגודל של הצבע וצבע כמה אזורים בקירות. בהתאם לאור החדר, הצבע יכול להיראות שונה לחלוטין ממה שנראה שבב הצבע. אולי תגלו שאתם אוהבים צבע לאזורים קטנים אבל כשצובעים אותו על כל הקירות בחדר הוא לא מאוד מושך אתכם.

7. השתמש בקונטרסט בחדר כדי להוסיף קצת אופי ועניין. לדוגמה, ניתן להציב רהיט מנוגד על הקיר כדי להדגיש את הרהיט ולהפוך אותו למעניין יותר. החדר לא חייב להתאים כיוון שצבעים מנוגדים הם דרך מצוינת לקשט.

8. אל תשכח את הפרטים הקטנים. לאחר שהוצאתם את כל הפריטים הגדולים ברשימה שלכם מהדרך אל תשכחו מההיבטים הקטנים שבאמת יכולים לשנות את מראה החדר. יצירות אמנות, נרות, מדפים, סלסלות, פרחים ופסלונים יכולים להוסיף עניין מיוחד לחדר. אל תשכח את הפריטים האלה בתוכנית הקישוט שלך.

9. תשכחו ממה אחרים חושבים על החדר שלכם. אם אתה אוהב את החדר ואתה אוהב להיות בו אז זה כל מה שחשוב. זה שאורח לא אהב לא אומר שצריך לשנות את זה. זכרו שהבית שלכם והאישיות והטעם שלכם הם שחשובים, אז קדימה תהיו יצירתיים.

10. אל תעמיס את החדרים שלך. אינך צריך להציג אי פעם חפץ שבבעלותך או כל יצירת אמנות שמושכת את עיניך. אתה לא רוצה שהבית שלך יראה עמוס. דרך לעקוף את זה היא לשנות את פריטי העיצוב שלך מדי פעם כדי שתוכל להציג את הפריטים שאתה אוהב אבל לא בבת אחת.

עקוב אחר 10 כללי עשה ואל תעשה לעיצוב הבית שלך ותוכל להיות הדרך שלך לבית מסוגנן שמתאים לך.Source by Leon Tuberman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved