10 דרכים לקשט את הבית שלך עם אורות דקורטיביים במהלך הפסטיבל הזה

/
/
/
262 Views

חגים הם עונות השמחה; הם הסיבה הפרימיטיבית למה אנחנו עובדים כל כך קשה. אנחנו עושים זאת כדי שנוכל לבלות זמן טוב ושמחה עם המשפחה והאהובים שלנו. עלול להיות קדוש, דיוואלי, או חַג הַמוֹלָד, כל פסטיבל מביא איתו סוג מסוים של ניצוץ וכריזמה. כפי שכולנו יודעים, שני פסטיבלים גדולים של אור וחגיגה נמצאים ממש מעבר לפינה (דיוואלי וחג המולד), תקופת הקישוט עומדת להתחיל. קישוט הבית שלך לפסטיבלים לא רק נותן לך את תחושת השמחה המאושרת, אלא גם נותן לבית או למשרד שלך מראה חדש ומעודן. אבל אם רק חסר לכם רעיונות כיצד לקשט את ביתכם ולהפוך אותו לקסום, היו מרוצים יותר, שכן כאן אנו הולכים להציע כמה רעיונות בית דקורטיביים בלעדיים אך זולים עם אורות דקורטיביים אלגנטיים. הנה זה מגיע-:

1. צנצנות פיות אורות-

זה אחד הרעיונות הדקורטיביים הזולים והקלים לביצוע ברשימה שלנו. כל מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא כמה נורות דקורטיביות במראה אלגנטי וצנצנת ריקה גדולה, ואז אתה רק צריך למלא את האור בצנצנת הזו. אם אתה משתמש בהם לקישוט דיוואלי, פשוט השתמש בצנצנת ובצרור נורות לד והנח אותו בצורה יצירתית ואלגנטית, אבל אם אתה משתמש באותו לחגיגת חג המולד, אנו מציעים לך להוסיף קצת שלג מזויף ומעט בית ועץ חג המולד כדי לתת לו מראה שונה לגמרי ומושך את העין.

2. הפוך את המסדרון שלך לקסום כתמיד-

היופי ברעיונות שלנו הוא שהם כל כך כריזמטיים וממש מהירים. לכן, כדי להפוך את המסדרון שלך לגן עדן, אתה לא צריך להשקיע שעות או ימים. אתה רק צריך לרכוש כמה נורות לד נוצצות יפהפיות, ולהציב אותן בחלק העליון של המסדרון שלך. ובכל פעם שתעברו בו, תרגישו גן עדן בכל צעד ושעל.

3. שימור זיכרונות עם נורות לד דקורטיביות-

זיכרונות הופכים את החיים לנסבלים, לא? והדרך הטובה ביותר לשמר זיכרונות היא באמצעות צילום תמונות, משהו שכל הדור שלנו אוהב. עונת החגים הזו יפות את הקיר האהוב עליך עם אוסף התמונות האהובות עליך ביותר ואורות לד דקורטיביים. תהיו יצירתיים ותעשו מזה קולאז', זה משהו שיימשך כל השנה.

4. תן לבית שלך מראה עשיר יותר עם מנורות סדרתיות אלגנטיות-

אם אינך יודע, מנורות סדרתיות ידועות לרוב בתור נורות חג המולד, אשר זמינות בגדול בצורות ובגדלים שונים של נורות לד צבעוניות המדגימות את שורת הדיאות. להביא אותם פנימה, לא רק מציע לך את השקט הנפשי שילדים לא יושפעו יותר מדיות, אלא יעניק לבית שלך מראה שונה ומלכותי לגמרי. מומלץ לקנות את המנורות הסדרתיות במטרים לפי הצורך שלך ולהעניק לבית שלך את המראה המלכותי.

5. תיהנו מהפאר של פנסי דיוואלי-

כפי שהשם מרמז, טיפ זה מיועד לקישוט דיוואלי. לא הרבה אנשים יודעים, אבל פנסים הם מרכיב די משמעותי בפסטיבל הזה ומנוצלים באופן פרימיטיבי במדרגות הבית כדי לשלב את אשליית המרחב ולמשוך פאר לבית. הביאו את הכריזמה של פנסי דיוואלי אטרקטיביים עם נורות דיוואלי בחלל שלכם, והשתמשו בהם כדי להאיר את הדרך הראשית למקום שלכם.

6. לייפות את המרפסת או המרפסת שלך עם כוסות עשה זאת בעצמך.

אם יש לכם כמה ימים לקישוט ואתם רוצים לקשט את המקום שלכם בפחות חומר ובצורה חסכונית, יש לנו משהו בשבילכם. פשוט רכוש את נורות הלד הדקורטיביות האהובות עליך והשתמש בכוסות פוליסטירן חד פעמיות. צבעו את הכוסות בצבעים שונים והניחו אותן סביב נורות הלד הדקורטיביות שברשותכם. המתן שעה ואז כדאי להשתמש בפריט דקורטיבי לחג המולד או לדיוואלי.

7. מחפשים שינוי בבית? הוסף מחרוזת קיר של אורות-

אם בחג המולד, אתה מרגיש צורך לחלק את החדר שלך מאמצע, במקום להתקשר לקבלן, קנה לעצמך אורות מחרוזת דקורטיביים ותיצור קיר של זה. זה יפתור את המטרה שלך תוך כדי מתן משהו לשמוח ממנו.

8. קישוט מהיר עם אורות מחרוזת-

זה עשוי להיות הרעיון הדקורטיבי המהיר והיצירתי ביותר שאנו חולקים במאמר זה. אם באמת יש לכם פחות משעה ואתם צריכים לקשט את החלל החיצוני של הבית, הביאו את הקסם. רכשו את אורות החוטים הדקורטיביים והצבו אותם בצורה יצירתית על הקיר. פשוט מקם את כל זה בצורה כל כך יצירתית שזה מוסיף עוד פאר לבית שלך.

9. הפוך את החדר כולו לקסום עם אורות חג המולד יצירתיים-

כן אתה יכול לעשות את זה, יתר על כן זה לא יקר או לוקח זמן. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לרכוש נורות לד בצבע צהוב או זהוב ולהעניק לחדר שלך את המראה השונה והיצירתי כולו. עטפו את אורות חג המולד לאורך קיר וגרמו לחלל כולו להנצנץ כמו קסם.

10. עץ חג המולד עם נורות לד-

אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור עץ חג המולד חדש ואלגנטי היא להשתמש באורות חג המולד, אבל בדרך אחרת. מלכתחילה, הוצא מכלובי העגבניות מהמחסן ועטוף את החוט עם נורות לד אלגנטיות. וטוב לך ללכת עם עץ חג המולד חינני.Source by Mark Schlacter

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved