תפאורה בטוב טעם למטבח שלך עם ערכות אוכל למטבח

/
/
/
252 Views

מטבחים כבר לא מתוכננים להיות גדולים ומרווחים. עיור מהיר הוביל למחסור בשטח פנוי לכל משפחה קטנה בעיר. אין מקום בדירת מגורים ממוצעת להציג את הטעם האמנותי שלנו בצורה מספקת. שולחן האוכל שנחשב עכשיו לגדול להפליא עשה יציאה לא קטנה. זה עידן מערכות האוכל החדשות למטבח שכבשו את לב הנשים. ערכות דינט אלו מעוצבות באלגנטיות אך קומפקטיות מאוד.

כל המשפחה יכלה לסעוד בו זמנית ללא אי נוחות. השטח הדרוש עבור מערכות האוכל האלה הוא מפתיע מאוד קטן, ואתה יכול בהחלט להשתמש בפינה לא פולשנית במטבח שלך כדי להתקין את יצירת המופת הזו. כן, הצבעים של ערכות הדיינט יתאימו לקונספט הצבעים שננקט במטבח, מכיוון שיש כל כך הרבה צבעים ואינספור עיצובים זמינים. זהו קונספט חכם שהומצא על ידי אנשים חדשניים שעמדו בפני אתגר לעשות יותר בפחות מקום.

כיום המשפחה הממוצעת מעדיפה לסעוד במטבח שכן יש מקום שניתן להקצות לפינת אוכל נפרדת. אבל אזור המטבח קטן מדי ולכן ריהוט פינת אוכל במטבח שמשתמש בקונספט המודולרי הוא הזעם כעת. קונספט הריהוט המודולרי מאפשר לכם לסדר רהיט אחד על פני השני כך שתחסכו כמות אדירה של מקום כאשר הרהיט אינו בשימוש. זהו קונספט חדשני מאוד שהחזיר את העידוד למטבח שוב.Source by Dinesh Kumar D

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved