תפאורה אקלקטית, אלמנטים אומנותיים

/
/
/
281 Views

עיצוב אקלקטי מתייחס לסגנון של עיצוב פנים שבו הרוח החופשית והבלתי צפוי ממלאים תפקיד מכריע, ומביאים את האלמנטים של סגנונות שונים ועתיקות וינטג'. פנים וריהוט אקלקטי בוחרים את החיוניות של אלמנטים אמנותיים ויצירות תקופתיות, ומעצבים בסינרגיה של תרבויות ומסורות שונות.

הפיחו חיים חדשים לתוך הבית שלכם עם אמנות וממצאי וינטג' בהשראה עולמית. הסלון שלך יכול לקבל עדכון סגנון, עם שילוב של הטלוויזיה השטוחה החדישה עם הדגשה של מזנון דלת האלי ישן שפועל בביטול הקרינה האלקטרומגנטית המזיקה הנובעת מכל הגאדג'טים המתוחכמים שלנו. שולחן הקפה של ג'אלי בגווני שקיעה משלב את האלמנט היצירתי שלך, ומגדיר אותו עם ספת הקטיפה והשזלונג היוקרתיים בגוונים ניטרליים.

חללי פנים אקלקטי משתמשים בעצים מחודשים ומוחזרים ומתחשבים מאוד במשאבים המוגבלים של כדור הארץ, כמו גם מטפחים מאוד. ארונות הוינטג' המגולפים בצ'אקרה בגווני עץ כהים או מזנון השמש המגולף בטורקיז במצוקה הם כל כך צדדיים, מהווים אמירה ייחודית אמנותית. הארונות הכפריים הווינטג'ים מוסיפים לחמימות ולכידות של פנים הבית שלך. חלקים אלה עובדים היטב עם עיצוב הסלון האקלקטי המודרניסטי. עץ כפרי וינטג' מדגיש את הקווים הפשוטים המודרניים ברוח אמנותית יפה.

ערבוב צבעים ומרקמים הוא המאפיין של עיצוב הבית האקלקטי, אז היו נועזים ושונים ככל שתרצו. חומרים מנוגדים כמו עצי אדמה כפריים וצורות כמו המזנון הארוך במיוחד שמשחק עם כיסאות האוכל מברזל מחושל המותאמים לשולחן אוכל בהתאמה אישית של עץ החיים. הצג מראה עולמי, שיק עלוב עם סגנונות אקלקטי בוהמייני, מראת הרצפה הענקית העשויה מקשת ספרדית הודו עתיקה גורמת לחלל הפנים שלך להיראות גדול ורחב יותר, ומוסיפה לחוסר רצון ולעיצוב הייחודי של הבית שלך שנערך בקפידה.

אלמנטים אמנותיים ייחודיים מתחברים באופן טבעי. חדר השינה שלך הוא מקלט האהבה שלך, והחלל המושלם להציג את התשוקה שלך. נושא צבע מלוכד הבסיסי מפגיש את האלמנטים האקלקטיים. הרמוניה בצבע עובדת עם הגוונים העדינים והמרקמים המגולפים של דלתות האסם המגולפות של Radha Krishna, ראש המיטה המפורט והמורכב שנוצר מקשת הודית משולשת עתיקה, הפתח המפותל משמש ליצירות אמנות מודרניות בצבעים חיים, מעניקים את מצב הרוח והעיצוב היצירתי שלך. חדר שינה. הוסף אמנות נלהבת שמעוררת את הרגשות שלך ושומרת על האלמנט האקלקטי ההרמוני. אמנות משקפת את הרוח הפנימית שלך ויצירות אמנותיות ייחודיות בעבודת יד בעיצובים מהעולם הישן, הביאו את הערכים הסנטימנטליים.Source by Era Chandok

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved