שש הדרכים הטובות ביותר לקשט את הבית שלך בתקציב נמוך

/
/
/
278 Views

האם אתה מחפש דרכים להשיג סגנון ייחודי בבית שלך מבלי להוציא הון תועפות? עם השנים האהבה שלי לעיצוב הבית וסגנון הקוטג' האישי שלי התפתחו שניהם, אבל הרצון שלי לקשט בתקציב לא.

כל מה שעשיתי כדי לשפר את הבית שלי תמיד נעשה בכספים מוגבלים מאוד, וכתוצאה מכך נעשיתי סבלני יותר בקניות שלי, ויותר יצירתי בשימוש מחדש שלי.

להלן הדרכים הטובות ביותר שלמדתי לקשט בתקציב, בין אם קניתי יד שנייה או (מדי פעם) חדש לגמרי.

קני את הבית שלך. האם ייתכן שכבר יש לך משהו שיתאים לחלל שאתה מקשט? עברו לא רק בחדרים שלכם, אלא גם בעליית הגג, במרתף ובמוסך. אולי יש משהו שכבר בבעלותך ששכחת ממנו! לדוגמה, לאחרונה נזקקתי לרהיט שישמש כמעמד למדפסת במשרד שלי. בגלל שטח מוגבל, זה היה צריך להיות בגודל מסוים ובעל שטח פתוח מתחת לפריט אחר בגודל מסוים. התברר שיצירה שהשתמשתי בה במטבח מתאימה באופן מושלם!

קניות בבית של חבר או בן משפחה. למישהו שאתה מכיר אולי יש בדיוק את הפריט שאתה מחפש, אז שאל בסביבה! אולי אתה יכול לרכוש אותו במחיר מצוין, או אפילו לסחור/סחור במשהו שלך.

חנות יד שנייה. חנויות יד שניה, מכירות מוסך, חנויות מקוונות ומקומות יד שנייה אחרים הם כולם מקומות נהדרים למצוא בהם רהיטים משומשים בעדינות ופריטי עיצוב אחרים. אפילו מצאתי כמה פריטים די מדהימים על המדרכה – אני תמיד בהלם ממה שאנשים אחרים זורקים, ואני לא מתבייש לתחוב דברים לתוך תא המטען שלי אם אני חושב שאני יכול להשתמש בהם!

ייעוד מחדש. תסתכל על פריט שיש לך (או שוקל לקנות) וקבע אם ניתן לשנות אותו או לחדש אותו כדי לפתור בעיה חדשה. האם תוכלו להפוך את שולחן הקפה הנמוך מעץ לשולחן פעילות לחדר המשחקים של הילדים? להפוך סדין די שטוח לווילונות בית קפה למטבח? לעשות עץ אולם מדלת וינטג'?

עשה משלך. בקבוצת עיצוב מקוונת לאחרונה, מישהו ביקש עזרה באיתור שלט למטבח שלה שעליו נכתב "מזווה". היא סיפרה לקבוצה שכבר הסתכלה בשניים מחנויות ה-Big Box הפופולריות, ולא מצאה אחת. המחשבה שלי הייתה, למה לא פשוט לעשות אחד? שלט בעבודת יד יהיה פשוט לביצוע, ויש לו הרבה יותר אופי ואישיות מאשר משהו בייצור המוני. בקנה מידה גדול יותר, רציתי צריף בסגנון פרימיטיבי במשך זמן רב, אבל מעולם לא התמזל מזלי למצוא אחד במחיר שהייתי מוכן לשלם. הזכרתי את זה בליווי ידיים לחבר יום אחד, והוא הציע לבנות אחד – מה שהוא עשה, בתמורה לארוחת ערב תוצרת בית.

קניית מכירות, קופונים ומבצעים בקנייה חדשה. כאשר כל חנות קמעונאית מפרסמת מכירות מסיביות על בסיס קבוע, פשוט אין סיבה לשלם אי פעם מחיר מלא. קניות בסוף עונה, או מיד לאחר עונה עבור דברים כמו עיצוב חג המולד, היא גם אסטרטגיה מצוינת בקניית פריטים חדשים. טיפ בונוס: בדקו אם לחנות האהובה עליכם יש אפליקציה לסמארטפון שלכם – רוב הסיכויים שיש קופונים חוזרים מובנים באפליקציה, כמו 40 אחוז הנחה על פריט במחיר רגיל. ארבעים אחוז זה כמעט תמיד מספיק כדי להכניס אותי לדלת!

יש כל כך הרבה דרכים לקשט בתקציב. הסגנון שלי הוא פריטי וינטג' שחוקים בזמן, אהובים, עם אופי והיסטוריה, וזה אומר שאני לעתים רחוקות מאוד קונה משהו חדש לגמרי. זה גם אומר שאני כמעט תמיד משלם מחירים נוחים מאוד!Source by Janet Green

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved