שיקולים לפני רכישת ארון איפור אמבטיה

/
/
/
395 Views

תוספת של ארונות אמבט בחדר האמבטיה שלך מעניקה לו מראה אלגנטי ומלכותי. הוא משמש כדי לשמור על חדר אמבטיה שמיש כמו שמפו, סבונים, מגבות וקרמים, כדי לגרום לדברים להיראות מאוד מאורגנים ובצורה טובה. שימושי ככל ארונות כיור אמבטיה, יש להם נטייה להרוס את המראה של חדר האמבטיה שלך. זו הסיבה שעליך לשקול קווים מנחים מסוימים שיעזרו לך לבחור את הארון המושלם עבור חדר האמבטיה שלך.

גודל

הדבר הראשון שעליך לקחת בחשבון הוא הגודל. מדוד את גודל חדר האמבטיה שלך כדי לקבוע את גודל ארון האיפור שתרכוש. אתה לא רוצה לקנות ארון ענק שישתלט על כל החלל בחדר האמבטיה הקטן שלך. הסוגים העצמאיים מצוינים לניהול שטח והם מצוינים לכל סוגי האחסון. אבל אם יש לך מספיק מקום אז הסוגים המובנים יהיו מושלמים עבורך. לארונות האמבטיה הללו יש יחידה מבוססת קבועה מתחת לכיור, והם מספקים הרבה מקום בשבילך לשים את החפצים שלך.

עיצוב וסגנון

העיצוב של ארון האמבטיה שלך הוא מה שגורם לו להביא את התכונות הייחודיות בחדר האמבטיה שלך. חשבו על סגנונות שהם עכשוויים או מסורתיים, או משהו שמשלב את שני ההיבטים. אתה יכול להחליט לעשות ארון מעוקל בצורתו, כדי לתת לחדר האמבטיה שלך מראה מרגיע יותר. אם חדר האמבטיה שלכם אינו נגיש לילדים צעירים או שאינו בשימוש קבוע, מדוע שלא תוסיפו ארון מדפי זכוכית מעוטר באורות, כדי להציג את האוספים והפורצלן שלכם. אתה יכול גם להוסיף כמה אריחי קרמיקה לארון האמבטיה שלך, מסביב לאמבטיה או על הרצפה, כדי להעניק לו את הסגנון האישי שלך. חפש רעיונות עיצוב ייחודיים נוספים; אתה יכול למצוא אותם בעיתונים, מגזינים ותוכניות טלוויזיה.

סוג עץ.

ישנם סוגים שונים של עצים בשימוש על ידי יצרני ארונות איפור כולל מייפל, אלון, דובדבן, אלמון, עצי מטע וליבנה. עם זאת, אנשים רבים מעדיפים מייפל ועץ אלון כי יש להם דגנים בצבעים שונים. עצי מטע הם גם נהדרים, כי הם קלים ליצירה. אם בחדר האמבטיה שלך יש פחות אור, אולי כדאי לשקול עץ בהיר כמו עץ ​​ליבנה בצבע שמנת, לכתם כהה. בקניית ארונות אמבט קבלו מידע על המעיל העליון, ומה משמש להגנה עליו. בדוק גם את העמידות של העץ המשמש לייצור הארון כדי להבטיח שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן.

עיצוב חדר רחצה

חוץ מזה שאתה עושה שיפוץ כולל של חדר האמבטיה שבו אתה יכול לשנות הכל כמו ריצוף, עליך לבחור ארון איפור שישתלב עם הצבע והעיצוב המקוריים של חדר האמבטיה שלך. זה יבטיח שהארון לא יעבור בניגוד למה שכבר יש לך.

מחיר

וכמובן שצריך להיזהר מאוד במחירים. העובדה שא ארון איפור הוא יקר יותר לא אומר שהוא יותר עמיד, יפה או מדויק יותר עבורך. בצע מעט מחקר והשוואת מחירים עם חנויות מקוונות לפני שאתה מקבל את ההחלטה הסופית. ככה לקנות חכם, ככה לקנות מושלם.Source by Heather Mitchell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved