שינויים קטנים כדי להחמיא לעיצוב הקיים שלך

/
/
/
441 Views

כולנו אוהבים לחשוב שלבתים שלנו יש איכויות ייחודיות ומעניינות. למעשה, אנחנו עשויים לבחור צבע שאנחנו מאוד אוהבים, ואביזרים שאנחנו לא יכולים לסבול להיפרד מהם. וכאן אנו נתקלים בבעיות כאשר אנו מנסים לעשות שינוי.

הקדישו רגע להסתכל סביבם בחדר ושאלו את עצמכם את השאלות הללו.

=>מה אני אוהב בחדר הזה?

=>איך החדר הזה גורם לי להרגיש?

=>אם אוסיף אביזרים זה ישפר את הרושם שיהיה לי וגם לאורחים שלי?

=>האם הצבעים הם משהו שגורם לי הנאה?

=>האם ליהנות מהמרחב הזה הוא "חובה לעשות" ברשימת המטלות שלך?

=>האם אני חושב שבגלל שאני לא מעצב, אני לא יכול לקבל את המראה שאתה רוצה?

מה אתה אוהב? זה יכול להיות כל דבר, החל מצבע הצבע ועד סוג האביזרים. בחר קומץ דברים שאתה אוהב, וקבע מדוע אתה אוהב אותם. האם זה איך שהם גורמים לך להרגיש או המראה האסתטי? עם זה בראש, מה היית מדמיין עבור הרהיטים אם כסף לא היה חפץ?

איך אתה מרגיש? מהי התחושה הראשונה שעולה לך בראש כשאתה נכנס לחדר ספציפי? דמיינו לעצמכם צבע בד, אביזר או צבע שמתאים היטב למה שאתם אוהבים בחדר. בד בשניל או זמש יכול לפנות לחוש המישוש שלך בחדר או בחדר משפחה שבו אתה רוצה להרגיש חמים ונעים. או מה דעתך על זריקת קטיפה יפה על מושב האהבה שיושב ליד האח בחדר השינה הראשי?

אילו צבעים מושכים אותך? הקף את עצמך תמיד בצבע(ים) שאתה אוהב. מהו הצבע שהיית רוצה לראות יותר ממנו? כנקודת התייחסות, הסתכל סביב החדר עבור צבע זה. זה עשוי להימצא בציור גדול מעל הספה, או אביזר דקורטיבי על שולחן קצה. לאחר שהתמקדת בצבע הזה, הבא את הצבע הזה לחיים בגדול עם בד.

האם זה הרושם הראשוני הרצוי לך? האם אתה יכול לשמוע את הפה שלהם נפתח כשהאורחים שלך נכנסים לחדר/ים המיוחדים שלך? בחרתם תמונות, אביזרים, בדים, צבע וכו' שגורמים לאזור הבית שלכם להיראות כמו מיליון דולר. יחד, הם יוצרים סגנון ואווירה שייחודיים לך – ורק לך.Source by Cindy Brock

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved