שימוש בשטיחי קיר כדי לשנות את הסלון שלך

/
/
/
416 Views

כשמעצבים את הבית, הרבה מחשבה ומאמץ מושקעים ברכישת הרהיטים המתאימים לסלון. לעתים קרובות, יצירות האמנות המעטרות את הקירות היא פשוט מחשבה שלאחר מכן. חבל, מכיוון שהאמנות משלימה לעתים קרובות את החדר וקושרת הכל יחד.

האמנות הנכונה גם יוצרת מוקד לחדר שלך ומראה את הטעם האישי שלך ואת תחומי העניין שלך. אחד הסגנונות המדהימים והמתמשכים ביותר של אמנות הוא השטיח. יצירות אמנות ארוגות יפהפיות אלה מתחילות מאות שנים מכסות את הטווח של הנושא, מהקלאסיקה ועד לאמנות עכשווית.

אולי זו הסיבה שהם עושים בחירה כל כך נהדרת עבור כל מי ששוקל לשנות את הסלון שלו. השטיח הנכון יכול לקחת חלל קצת סטרילי ולהפוך אותו לאזור יפה, חמים ונוח שיהפוך בקרוב לחביב המשפחה והחברים.

להלן שלושה מהסגנונות הפופולריים ביותר עבור בתים כיום.

1. שטיחי נוף

נופים הם דרך מצוינת להכניס את החוץ פנימה. הנופים עוצרי הנשימה של נהרות, יערות, הרים וים מאפשרים לך להציג את התשוקות שלך לחיק הטבע, כמו גם לאמנות ביצירת אמנות מפוארת אחת. לנופים רבים יש גם יצירות משלימות, כך שתוכלו להמשיך את הנושא בכל הבית או לקבץ אותם יחד בסלון.

2. שטיחי אמנות מודרנית

אם אתה אוהב צבע, דרמה והתרגשות, שטיחי אמנות מודרנית הם בשבילך. עם השימוש הנועז שלהם בצבע, בגיאומטריה ובצורה, הם יכולים להשלים כל תפאורה. שטיחי קיר אלה עובדים היטב עם עיצובי ריהוט ותאורה מודרניים, אך תתפלאו כיצד שטיחי קיר לאמנות מודרנית יכול להגביר חלל מסורתי יותר, במיוחד כאשר הוא מוצב מעל האח או מעגן חלל קיר גדול נוסף.

3. שטיחי קיר בסגנון צרפתי

אם יש לך צד רומנטי, אתה לא יכול לנצח שטיחי קיר בסגנון צרפתי. זה נכון במיוחד לגבי שטיחי הקיר שנוצרו בתקופת הרנסנס הצרפתי. שטיחי הקיר המודרניים של היום משחזרים את האיכות של החלקים האלה בצורה מושלמת וניתן בקלות להתלהב מהפרטים המורכבים, הצבעים היפים והקומפוזיציות הדרמטיות שנוצרו על ידי אורגים מאסטרים. הם מעוררים תקופה של רומנטיקה ואלגנטיות המשתלבת בצורה מושלמת עם חדרי המגורים של היום.

ללא קשר לטעמכם האישי, כמעט בטוח שתמצאו שטיח שמתאים לו. מרומנטיקנים פסטורליים והריגוש שבציד להרפתקאות היסטוריות ונועזות של מלכים ומלכות ועד לפנטזיה של חדי קרן וקמלוט, יש באמת משהו לכולם.

הזמינות המוכנה, המבחר העצום, האיכות הגבוהה והפופולריות המתמשכת של שטיחי קיר מקלים על כל אחד להיראות כמו מעצב מקצועי. כתוצאה מכך, מעולם לא היה קל יותר להפוך את הסלון שלך לחלל חם ומסביר פנים שחוגג את החיים ואת האמנות היפה של המאסטרים, הישנים והחדשים.Source by Tom Matherson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved