שדרג את כמות סגנון הסלון שלך – איך לסדר רהיטים כמו מעצב

/
/
/
261 Views

חדרי מגורים הם לרוב רב תפקודיים: הם צריכים לספק את צרכי היומיום של המשפחה ועדיין להיות מיוחדים ואדיבים מספיק עבור האורחים. כאשר מסדרים ריהוט לסלון, חשוב קודם כל על הפונקציה או השתמש בחדר. אם המשפחה צופה בטלוויזיה בחדר, אתה יכול להיענות בנוחות לצורך הזה ועדיין ליצור פריסה שתורמת להרפיה ושיחה של מבוגרים.

אחת הטעויות הגדולות ביותר שנעשו בסידור ריהוט סלון או חדר משפחה היא להעמיד את כל הרהיטים על הקירות. כמה מעצבים קוראים לזה 'להקיף את הקרונות'. זה אולי היה טוב להגנה על רכבות הקרונות במערב הישן, אבל זה לא עוזר לחדר מסביר פנים.

להלן הצעות שלב אחר שלב ליצירת מראה סלון מסוגנן, פונקציונלי ומסביר פנים.

1. אסרו את העומס: ערימות של עיתונים ומגזינים וצעצועים הפזורים על הרצפה לא יגרמו אפילו לרהיטים היפים ביותר להיראות טוב. למדו את הילדים להרים את הצעצועים שלהם או לייעד חדר אחר כחדר המשחקים. חזה שמיכה נוסטלגית יכול לשמש כאחסון נסתר עבור שפע של חטאים. ארונות או מערכת אחסון מדיה יכולים לאכלס טלוויזיה ולספק מקום לאלקטרוניקה אחרת. ניתן לשלב אוספי מדיה הנמכרים כיחידות בודדות ליצירת אחסון מותאם אישית עבור כל הרכיבים שלך, כמו גם תקליטורי DVD, CD, ספרים ופריטים דקורטיביים.

2. הזיזו את זה החוצה: אפילו מעצב פנים מקצועי לא אוהב לסדר מחדש רהיטים בחדר מלא ברהיטים. אם אפשר העבירו אותו לחדר סמוך כך שתוכלו להתחיל עם לוח ריק. לחלופין, צייר את החדר שלך בקנה מידה של נייר גרפי, כולל מיקומים וגדלים של חלונות ודלתות. לאחר מכן צייר ריבועים מוקטנים על נייר צבעוני כדי לייצג את הרהיטים שלך וחתוך אותם. עכשיו אתה יכול לשחק עם תצורות שונות של רהיטים על הנייר.

3. הזיזו אותו פנימה: התחל עם הרהיטים הגדולים ביותר שלך, התחל להזיז אותם בחזרה לחדר. אפשר לפחות 18 אינץ' של מרווח בין שולחן הקפה לבין רהיטים אחרים. השבילים צריכים להיות ברוחב של שני מטרים לפחות. לשיחה, רהיטים צריכים לעמוד זה מול זה ולהיות קרובים מספיק כדי שאנשים ישמעו זה את זה בטון דיבור רגיל. נסה להשתמש בשטיח שטח כדי 'לעגן' אזור שיחה. אם הסלון שלך גדול, ייתכן שתוכל ליצור אזור צפייה בטלוויזיה בקצה אחד של החדר ופינת שיחה בצד השני.

שמור על מרווח כמטרה שלך וחשוב מחוץ לקופסה. סידור הריהוט הטוב ביותר עשוי לא להיות לאורך הקווים המרובעים של החדר, אלא בזווית. סוג זה של סידור עשוי לתת אשליה של יותר מרחב וגם להרגיש מסביר פנים. כיסאות ושולחנות צד מזדמנים עשויים לעבוד היטב אם מונחים בזווית לרהיטים הגדולים יותר.

4. עזבו את זה: כשאתם מרוצים מהסידור הבסיסי, התחילו להחזיר אביזרים לחדר. שמור פריטים שעובדים עם התוכנית הדקורטיבית שלך. אם משהו לא עובד, עזוב אותו; להשתמש בו במקום אחר, למכור אותו או לתת אותו. נסו להביא פריטים שאולי נמצאים בחדרים אחרים בבית. לדוגמה, אתה עשוי לגלות ששטיח שטח בחדר שינה הוא הגודל והסגנון המושלם עבור הסלון החדש שלך.

אל תפחדו להתנסות במה שכבר יש לכם כדי ליצור מקום חדש ומסוגנן לחלוטין שיתאים למשפחה כמו לחברים ולאורחים.Source by Jeanelle Deppner

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved