רעיונות מובילים לטיפול בחלונות עם גוונים אלגנטיים ווילונות

/
/
/
247 Views

כיום, ישנן אפשרויות שונות לחיפוי חלונות מלבד וילונות ווילונות. גוונים ותריסים שולטים בשוק והביאו מראה מהפכה לעיצוב הבית.

טיפול בחלונות הוא משהו שהרבה בעלי בתים מתעלמים ממנו בעת עיצוב ביתם. כמו כל שאר ההיבטים של עיצוב החדר, גם הלבשת החלון בהתאם היא חיונית להשלמת מראה החדר. בחירת הטיפול הנכון בחלון עוזרת לשמור על פרטיות ושליטה באור בחדרים. לדוגמה, בסלון או במטבח, אחד היה רוצה לחסום את קרני השמש הקשות בעוד בחדר שינה הם עשויים לרצות חושך ופרטיות.

וילונות ווילונות הם דרכים מסורתיות להלבשת חלון. כיום קיים בשוק המגוון הרחב של גווני חלונות מהודרים המעניקים מראה שיקי לחדר.

גוונים אופנתיים לטיפול מושלם בחלון

גוונים סלולריים

גוונים אלה הם אופציה מושלמת לחדרי שינה מכיוון שהם יכולים לכבות את האור לחלוטין כאשר הם סגורים. אפשר גם לפתוח את הגוונים האלה מלמעלה שלו ולאפשר לאור להיכנס מבלי להפריע לפרטיות החדר. מגוון חומרים מהאפלה ועד רשת זמינים בגוונים סלולריים. אלה האפלה יעילים מאוד בחסימת אור.

תריסים ותריסים

תריסים ותריסים הם אופציה נוספת להפחתת האור וליצירת פרטיות. לא כל התריסים מתפקדים באותו אופן, למשל, אם בעל בית מעוניין לחסום את האור, התריסים בגזרה אישית יהיו יעילים יותר. תריסי ויניל, לעומת זאת, מאפשרים העברת אור נאותה. ישנם גם חומרי מתכת או ויניל כהה עבה.

גוונים רולר

זוהי אפשרות נוספת לטיפול בחלון המסנן אור מבלי לחסום את הנוף. אחד יקבל את מידת האטימות והצבע השונה של גוונים אלה. גווני רולר הם פשוט נהדרים לחדרי שינה מכיוון שהם חוסמים כמות אור גדולה יותר מכל בד אחר. אפשר אפילו להכפיל את הגוונים האלה ולהאפיל לחלוטין את האור מהחדר. זהו טיפול חלונות מודרני. תכונה נהדרת נוספת של גוונים אלה היא שניתן לשלב אותם עם וילונות, ערכיות או טיפול אחר בחלון כדי ליצור מראה מובחן.

וילונות ווילונות

וילונות ווילונות תמיד היו אלטרנטיבה נפלאה להלבשת חלונות. הם לא רק שומרים על פרטיות ומונעים אור אלא גם מוסיפים צבע, דפוס ומרקם לחדר. טיפול זה בחלון יכול להיות מחומר קל שקוף. וילונות ווילונות אלו מאפשרים לכמות המינימלית של אור להיכנס לחדר, אך ישנן אפשרויות אחרות החוסמות אור לחלוטין תוך שמירה על המשיכה האסתטית.

בעלי בתים יכולים להשתמש בהם בכל חדר – חדר שינה לאורחים או יחידת הורים, סלון – ליצירת מראה יוקרתי. דרך נוספת לקשט חדר עם וילונות היא באמצעות שני וילונות נפרדים, אחד האפלה ואחד מחומר שקוף. זה נותן את הגמישות להתאמת האור ופרטיות בזמנים שונים של היום.

תריסי עץ מלאכותיים

תריסים אלה נראים די דומים לתריסים מעץ אמיתי, אך הם במחיר סביר. טיפול בחלון זה עשוי מעץ מרוכב, ויניל או חומר PVC. עץ מלאכותי אידיאלי לכיסוי חלונות חדר אמבטיה ומטבח מכיוון שהוא עמיד בפני לחות. במקומות אלה, עץ אמיתי יכול להיסדק ולהתעוות.

תריסי עץ ארוגים

גוונים אלו מגיעים בחומרים שונים כמו במבוק, קנים ועשבים. תריסים בעלי מרקם אלה מוסיפים תחושה מזדמנת טבעית לחדר באופן מיידי. אפשר להתאים את זה על ידי הוספת עיטורי בד או ספינות לגווני חלונות ארוגים.

אלו בהחלט חלק מהאפשרויות הנהדרות של טיפול בחלון לכל בית מודרני. יש הרבה אלטרנטיבות. בדקו אפשרויות שונות והעניקו מראה אלגנטי לחדר עם טיפולי חלונות מתקדמים.Source by William Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved