רעיונות לקישוט שונים באמצעות לוחות ויטראז' בבית שלך

/
/
/
468 Views

השימוש בזכוכית צבעונית כחתיכת קישוט החל מהמאה ה-12, דרך עלייתה של הקתדרלה הגותית. כיום, כמעט כל הבתים מעסיקים את הוויטראז'ים העיצוביים שמציעים.

הנה כמה טיפים בדוקים ונכונים לשימוש בזכוכית צבעונית בחללים הכבושים שלך.

במשרד

אתה יכול להשתמש באלמנט זה של קישוט כדי להוסיף מגע משלך למשרד שלך. לוחות ויטראז' יכולים לשמש כחזיתות למגירות או כחזיתות לארונות כדי להוסיף יופי למשרד המעוצב היטב שלך. לוחות ויטראז' יכולים לשמש גם על חלונות כדי לשדר מראה תוסס וקטיפה בתוך החדר.

עם אח

אתה יכול לגרום לחדר שלך לרקוד עם אפקטים של צבע כדי לגרום לו להיראות זוהר ואלגנטי. ניתן להשיג זאת באמצעות לוחות ויטראז' סביב האח שלך. סגנונות רבים של מסכי אח זמינים. הזכוכית תפוצץ את האפקט המאיר של האש כדי להקרין את החדר שלך עם אפקטים רבים.

בתור מנורה

רהיט זה מלבד סוג של אביזר יכול לשמש לקישוט הבית שלך. אתה יכול ליצור סגנון קלאסי, אירופאי, עתיק או כפרי בכל חלק בבית שלך. זה, עם סוגים אחרים של מנורות, ייצור אפקט תאורה יעיל שכבות. מנורת ויטראז' יכולה ליצור חדר מואר היטב.

הצבעים על הזכוכית הצבעונית של המנורה מוארים על ידי מקור האור של המנורה, ובכך מייפים את החדר שלך. זה ישפר וישפר את הנוף האסתטי.

פתחים

לוחות הזכוכית בצידי הפתח ומעל לדלת משתפים פעולה עם האור הנכנס ליצירת אווירה נפלאה, מפוארת ומסבירת פנים. הנוף הקסום הזה על ידי הוויטראז'ים יקבלו את פני המבקרים בביתכם ויגרום להם לראות את הייחודיות של הבית שלכם.

כמראות קיר

מראות מוכתמות בקיר יכולות להתאחד עם צורות קישוט אחרות כדי לשנות ולשפר את המראה של חלק מהבית שלך. ניתן להשתמש במראות קיר עם זכוכית צבעונית בחדר השינה, בסלון או בחדר האוכל. זה גם ישפר את האקסטזה ויפיח הוד בחדר.

בחדר אמבטיה

השתמש בחפץ קישוט זה כדי להפוך את חדר האמבטיה שלך ליותר מסתם מקום לאמבטיה או למקלחת. עם לוח ויטראז' המשמש בחלון, או כקיר חדר האמבטיה, תעניק לך אפקט מרגיע לתוך החדר. זה יעזור לך להגיע למצב נפשי מרגיע כדי להקל על הלחץ שלך ביום. זה הופך את החדר הזה לשקט ורגוע.

ויטראז 'מציע לך את היתרון של שיפור הנוף של הבית שלך עם קישוט ייחודי שאין שני לו. הבית שלך יהיה שווה לקרוא בית עם שילוב של צבעים שונים באמצעות ויטראז '.Source by Karen Pugley

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved