רעיונות לקישוט מטבח

/
/
/
228 Views

לאלו שאוהבים ליצור יצירות מופת בבישול, המטבח הוא המקום הטוב ביותר לבלות בו. כמו שאר הבית שלכם, בטח תמיד רציתם לקשט את המטבח שלכם. פעמים רבות, היית מדפדף בכמה מגזינים השוכבים ביחידות האחסון בקיר שלך כדי לאסוף כמה רעיונות. ובכל זאת איכשהו או אחר, דחית אותם. לפעמים לא תהיה לך את התאורה הנכונה, או שהארון המובנה שלך לא יתאים לסגנון הנושא. מה שלא יהיה, אתה לא יכול להכחיש שאתה צריך נואשות לקשט אותו היטב. כדי לעזור לך להמשיך בזה, הנה כמה רעיונות מושלמים כדי לגרום למטבח שלך להיראות חמים ומסביר פנים.

בהתחלה, אתה צריך לבחור נושא למטבח שלך. מטבח עם נושא ידבר על היצירתיות שלך בפני עצמו. ישנן חמש אפשרויות עיקריות שאתה יכול לבחור מהן; בסגנון כפרי, עכשווי, שייקר, מדינה צרפתית, או אומנויות ומלאכות.

• סגנון קאנטרי:

מראה כפרי יהיה במקצת מטבח בסגנון חווה שבו תראו מדפים פתוחים, מתלים לסירים וערכות צבעים רבות.

• עכשווי:

זה יחסית מראה מודרני יותר שנראה נקי ופשוט ומתאר תחכום. במטבח הזה תראו מראה עתידני. הארונות יהיו פשוטים ולעיתים פתוחים, ללא כל גילופים או כל אקסטרווגנזה.

• שייקר:

זהו סגנון פשוט מאוד הכולל דלתות שטוחות, משטחי עץ וידיות פליז.

• מדינה צרפתית:

נושא זה כולל עץ וצבעים רכים שהם חמים ומזמינים והריהוט בדרך כלל גדול, גלוי ובעל מראה כפרי.

• אומנות ויצירה:

כפי שהשם מרמז, סוג זה של נושא למטבח מתאר את רמת היצירתיות שלך הכוללת סגנון הכולל דלתות זכוכית בולטות וגווני עץ טבעיים, בגימור בסגנון ברק מט.

לאחר מכן, כדאי לשקול את האביזרים שתרצו להוסיף למטבח שלכם. בחרו את האביזרים לפי המראה הרצוי למשל, השתמשו בכיסאות בר, בווילונות למטבח ובתאורה מתאימה על הארונות שלכם. יחד עם זה, הוסף קצת כלי חרס שמתאימים לסגנון שלך. הפוך אותם מספיק גדולים (אם יש לך מספיק מקום) או צבעוניים מספיק כדי להיות מורגש. אתה יכול להוסיף עוד תבלינים למטבח שלך על ידי שימוש במבחר רחב של מפות שולחן, פלייסמטים או מגבות מטבח.

רעיון נהדר להוסיף חיים נוספים לעיצוב הוא לצבוע את החדר בהתאם לנושא. אם הנושא שלך כולל עץ וסגנון מסורתי, אל תצבע את הסביבה שלך בצבע כהה מדי. השתמש בצבע נועז עבור נושא עכשווי ומראה אומנויות ומלאכות יהיה אידיאלי. באשר לנושאים אחרים, השתמש בגוונים בהירים יותר למטבח.

לבסוף, זה על המשפרים הקטנים שבהם אתה משתמש. אתה יכול למצוא יצירות אמנות קטנות, כמו צדפים או כלי חרס קטנים כדי להוסיף עוד קסם למשטח השיש. אתה יכול גם להחליט להחליף וילונות עם וילונות צבעוניים. בסך הכל, זו ההחלטה שלך איך אתה רוצה לקשט את המטבח שלך! שחקו לפי העדפותיכם, ותוכלו לקבל מטבח יפהפה.Source by Connor R Sullivan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved