רעיונות לקישוט בית אחווה

/
/
/
455 Views

אוקיי, אז, קישוט הבית של החברים שלך אולי לא נמצא בראש רשימת הדברים שלך לעשות, אבל חיבור יפה יכול לגרום לכולם להיות נוחים יותר, וזה יכול אפילו להפוך את המסיבות למהנות יותר. אנחנו לא מתכוונים להרחיק עליך את מרתה סטיוארט. הרעיונות האלה יהיו מהירים, זולים וקלים, והם יוסיפו קצת אופי למקום חסר החיים הזה שככל הנראה מלא באבק ובגסות רווקים.

1. לנקות. גרביים מלוכלכות ופחיות בירה לא נחשבות כקישוט. אתה לא צריך לקבוע כללים לגבי זה או משהו, אלא רק תוודא שכל אחד יעשה את שלו כדי לשמור על דברים שנאספו בבית האחים שלך. ופעם בשבוע בערך, כדאי באמת לנקות את המטבח, לנקות אבק ולנקות את חדרי האמבטיה כדי שהבנות לא יגמרו לגמרי בכל פעם שאתם עורכים מסיבה.

2. לזרוק קצת צבע. צביעה היא אחת הדרכים הזולות והפשוטות ביותר לגרום לחדר להיראות טוב יותר. הרהיטים שלכם לא חייבים להתאים, ולא חייבים וילונות יפים. פשוט קנה פחית צבע בצבע מעניין, ולך לעיר. אתה יכול לעשות חדר שלם בצבע בהיר – אבל לא ניאון – או שאתה יכול להשתמש בצבע נועז ועמוק על כמה קירות מבטא.

3. הוסף כמה – מעט מאוד – חלקים דקורטיביים. שום דבר לא יוצר יצירת שיחה מעניינת יותר מיצירת אמנות מקורית. פנה למחלקת האמנות של בית הספר שלך כדי לראות אם מישהו מוכן ליצור ציור או פסל בהתאמה אישית לבית האחווה שלך. אל תלכי עם משהו שביר או ילדותי מדי. אתה יכול להשיג כמה יצירות אימפרסיוניסטיות או מודרניסטיות ממש מגניבות עכשיו, וקניית יצירה מחברת סטודנט תחסוך טונות של מזומנים.

במקום להשתמש בהרבה חלקים קטנים על קירות שונים, נסה מראה פשוט עם ציור ענק אחד בלבד על הקיר הראשי של אזור המגורים שלך. זה הופך את הכל ליותר יעיל, וזה נותן לך גם פחות דברים לאבק. אותו הדבר נכון לגבי שאר חלקי קישוט. פשוט קבל כמה חלקים גדולים, יציבים ומעניינים במקום חבורה שלמה של חלקים קטנים, נשברים, אוספים אבק.

4. אל תשתמש בערכת נושא, אלא בחר כמה צבעים להיצמד אליהם. ברור שאתה לא באמת רוצה לדאוג יותר מדי לגבי חדרי השינה של כולם, כי זה יהיה מוגזם. עם זאת, כשזה מגיע לאזורי מגורים ומטבחים וכאלה, אתה יכול להגיע רחוק רק על ידי בחירת כמה צבעים להיצמד אליהם. השתמשו בצבעים משלימים כמו כחול וכתום, או לכו עם צבעים דומים, כמו שני גוונים שונים של ירוק.

לא מצליח להחליט? פנה לחנות חומרי בניין המקומית שלך ואסוף חבורה של שבבי צבע. אתה לא בהכרח צריך למיין כל וריאציה קטנה בגוון, אבל אתה יכול לעשות הצבעת רוב זריזה כדי לראות באילו צבעים תשתמש בכל הבית שלך.

זה ייקח קצת מאמץ כדי שהבית שלך יראה הגון, אבל זה יהיה שווה את זה. זה ירגיש יותר כמו בית מאשר מאורה, וזה גם ישאיר את החברות שלך, חברות הבנות והחברות הפוטנציאליות שלך מאושרות יותר כשהן באות לבקר.Source by Crystal Galbus

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved