רעיונות לעיצוב גן שאי אפשר לקבל מהם מספיק

/
/
/
451 Views

עם רובנו חיים בג'ונגלים מבטון, גינה בבית יכולה להיחשב לא פחות ממזל! מערוגת פרחים קטנה ועד למרחב ירוק ושופע גדול, יש הרבה שאתה יכול לעשות עם הגינה שלך שעוזר להטביע עליה את החותמת האישית שלך. מהתקנת קישוטי גינה ועד הוספת תאורה חיצונית, אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך.

צמחים בצבעים וצורות שונים מוסיפים ליופי של הגינה שלך. תחשוב על הולי ירוק, קיסוס או פוקסיה. שקול לשפר את המקום עוד יותר על ידי יצירת קישוטים חיים מצמחים. גזום אותם לעמודים וליצור משוכות מלאכותיות שמעוררות יראת כבוד לכולם. למעשה אתה יכול לשפר את מראה הגן על ידי יצירת קשת עם צמחים כגון גפני ויסטריה מכוסים. לחילופין שקול לאגף את שערי הגן עם בוגנוויליה. יהיו אנשים רבים שירצו להציץ אל המקלט הזה!

אתה יכול גם לשקול הרבה קישוטים אחרים כרעיון לעיצוב גינה. שער ברזל יצוק, פנס או פעמון ברזל תלוי על עץ, ספסל הם אביזרי חוץ נהדרים המוסיפים למשיכה. אתה יכול גם ליישם מחדש פריטים ישנים כגון מיכלי מתכת המהווים אדניות מקסימות או מגירות שידה עתיקות שמוסיפות שפע של סגנון. טיפ מקצועי – ודא שכל אלמנטי העיצוב ממוקמים בעדינות, כך שהגינה לא תיראה מתוכננת מדי או מוגזמת.

הוסף קסם לסירי טרקוטה רגילים על ידי הוספתם בצבע תוסס. אתה יכול גם ליצור פסיפס על הסירים האלה עם חתיכות קרמיקה שבורות. הם מוסיפים המון צבע ומרקם לגינה שלך. אם נגמר לך המקום, אתה יכול גם להסתכל על יצירת גינה אנכית עם פחיות צבועים בספריי תלויים על גדר עם פריחה מקסימה.

תן ליצירתיות שלך שלטון חופשי כשאתה חושב על ריהוט הגן. אתה יכול להפוך שולחן עבודה למקום להצגת ירק, כמו גם מקום נהדר למסיבות פוטלוק. בחר שולחן קטן שמוסיף קורטוב של צבע עם אגרטל פרחים פינתי ומספיק מקום ליהנות מאותו כוס בוקר.

תאורת חוץ היא היבט נוסף המעניק המון סטייל לגינה שלך. היכנסו לאורות הביסטרו האלה והתענגו על הזוהר החם שלהם. לחילופין אתה יכול גם לתלות פנסים חיצוניים או אורות קפיצים אלה. אי אפשר לתאר את הרומנטיקה שהם מוסיפים לגן.

עם גינה מקסימה כמו זו, אתה בהחלט רוצה קצת פרטיות כדי שתוכל ליהנות מחוף רגוע זה. בחרו בחיפוי קיר מלאכותי של צמחים שנורא קלים להתקנה ועם זאת נראים כמו עלווה אמיתית. זה דל בתחזוקה, זו הטבה נוספת. אתה יכול גם להוסיף לקסם עם עיצוב צמחי מלאכותי אחר. שרכי עצים וניצנים צבעוניים אחרים המוחזקים בעציצים יפים יוצרים חלל קסום אחד. מי שאמר שצריך אגודל ירוק כדי לתחזק גינה, לא שמע על הצמחים המלאכותיים האלה.Source by Amit Kumar

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved