רעיונות חסרי תקדים לעצב את המטבח שלך בדרכים ידידותיות לסביבה

/
/
/
346 Views

אם אתה מחפש רעיונות חדשים כיצד לעצב מחדש את המטבח שלך, הצעה טובה מאוד היא ליישר את המאמץ שלך עם רעיונות ידידותיים לסביבה. אולי אתה לא מבין את זה, אבל אכן יש הרבה רעיונות נהדרים שישאירו אותך מופתע. לידיעתכם, הנה כמה רעיונות כיצד תוכלו לקשט ולעצב את המטבח שלכם בירוק.

ציור ממלא תפקיד מרכזי בכל מאמצי עיצוב מחדש שאתה יכול לחשוב עליו. כדי ליישר קו עם המאמץ הירוק, אתה יכול לבחור צבע בעל תרכובת אורגנית נדיפה (VOC) נמוכה במיוחד או לחלוטין. מלבד היותה ידידותית יותר לסביבה בכך, זה ללא ספק יהיה טוב גם לבני המשפחה שלך בטווח הארוך.

הדבר השני שאתה צריך להסתכל עליו במהלך עיצוב המטבח מחדש שלך הוא הארונות שלך במטבח. מומלץ ללכת על ארונות עץ במקום לוח דחוס. הסיבה לכך היא שהאחרון עשוי עם דבקים שאינם ידידותיים לסביבה ומזיקים גם לבריאותכם. כשמדובר בארונות עץ, אתה יכול לבחור בין לוח חיטה, לוח קש או אפילו עץ אמיתי. אם יש לך תקציב מוגבל, חלופה נוספת היא לצבוע מחדש את הארונות שלך באמצעות צבע ידידותי לסביבה כפי שהוזכר קודם לכן. זה יכול לתת להם גם מראה חדש.

דרך נוספת לעשות זאת במיוחד אם אתם עובדים על היבט התאורה של המטבח היא להוסיף כמה חלונות במקומות מתאימים, כדי להכניס כמה שיותר אור שמש למטבח. על ידי כך, אכן ניתן לחסוך הרבה בחשמל בשעות היום ולמנוע בזבוז אנרגיה מיותר. חוץ מזה, זה גם יהפוך את המטבח שלך למקום שטוף שמש.Source by Jay P Jackson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved