רובים העתקים כמבטא פנים

/
/
/
274 Views

רובי העתק ללא ירי הם אידיאליים עבור אספני רובים, מכיוון שהם עולים הרבה פחות מהאלים האמיתיים ובטוחים יותר לתצוגה. אבל יש להם גם שימושים אחרים. הם מצוינים להפקות קולנוע ותיאטרון, למטרות הדרכה, שחזורים היסטוריים, ואפילו כאביזרים אחידים שמחיים אנסמבל, ומוסיפים נופך של אותנטיות היסטורית לתלבושת המשחזרת או ההיסטוריה החיה שלך.

אבל אפשר להשתמש בהם בדרך אחרת שלא תמיד עולה בדעתך. הם יוצרים הדגשים דקורטיביים נהדרים עבור הבית, המשרד או המסעדה שלך. רובים העתקים – במיוחד בשילוב עם פריטים דקורטיביים קשורים – יוצרים מוקדים יצירתיים ומעניינים עבור העיצוב שלך. עבור חדר, משרד או מסעדה עם מוטיב מערבי, אקדחי המערב הישן קלאסיים מוסיפים עניין ואותנטיות. ניתן להרכיב אותם על הקיר באמצעות ווי הרכבה דקורטיביים עם מוטיבים תואמים, או להציג אותם בקופסאות צל. הוסף תג של המערב הישן, כמה כדורי "דמה", פוסטרים מבוקשים, ציורים או הדפסים תקופתיים או פשוט הצג אותו לבד על רקע קטיפה עם לוח פליז על המשמעות ההיסטורית שלו. יש הרבה מבני צור ואקדחים ישנים – במיוחד דגמי המצגת המצוחצחים והמצועצעים – שיוצרים תצוגות בולטות ומעניינות.

אקדחים ורובים מלוטשים בהיר, עם ציפוי כסף, זהב או פליז וחריטות הם יצירות אומנות ואומנות אמיתיות המעצימות חלל כמו ציור או פסל משובח. מוצגים במארז מצגת או מסגרת קופסה צמודת קיר, רובים העתקים יכולים להיות נקודת המוקד או החלק המרכזי של העיצוב שלך. העתקים דקורטיביים באיכות גבוהה ועניין מיוחד מגיעים לרוב כבר ממוסגרות או בקופסאות, תוך שימוש במתלים קפיציים המאפשרים לך לשחרר בקלות את האקדח מההרכבה שלו, להרגיש את הכוח ולבדוק את פעולתם של חלקים מכניים שפועלים בצורה אותנטית. רובי העתק באיכות טובה עשירים מאוד בפרטים ובאותנטיות, והם נראים נהדר במסגרות תצוגה או קופסאות מעץ מלוטש.

רובים העתקים הם גם בחירה חכמה לעיצוב מסעדות ומשרדים. העתקים מעניינים ויפים של אקדח זמינים לתקופות רבות של ההיסטוריה. השימוש בהם כנקודות מוקד דקורטיביות יוצר הקשר היסטורי ואווירה מיידית שמעט פריטים דקורטיביים אחרים יכולים לספק. בחר מתוך אקדחים ורובים מפוארים לדו-קרב מהמאה ה-17, אקדחי מלחמת אזרחים ומאסקטים, אקדחי צבא או משטרה ישנים במערב "שישה יורים" ורובים, או דגמי צבא או משטרה מודרניים. בטח ראיתם מסעדת סטייקים או מסעדה אחרת עם מוטיב מערבי, ורובה או אקדח מותקן על הקיר. שפר את אווירת המערב הישן על ידי הוספת שלוחות "עתיקות", פוסטרים מבוקשים, מפתחות סוהרים, גולגולות היגוי עם קרניים, מגהצים למותג ופריטים מערביים אחרים.

עבור ותיק בכוחות המזוינים, נשק רכוב העתק מוסיף נופך של נוסטלגיה והיסטוריה למאורה או למשרד, ומהווה מתנה משמעותית ומוערכת. העתקים של אקדחים ורובים מפורסמים של כל מלחמה, מתחילת המאה, ברורים ועד ימינו יכולים להיות ממוסגרים או לארוז עם לוחות זיהוי קטנים או לוחות, בליווי סמלים צבאיים כדי להוסיף הקשר היסטורי. ותיקי כל סניף של הכוחות המזוינים של ארצות הברית ששירתו לפני 1985 יזהו את ה-Colt Government M1911 .45 האוטומטי האגדי, ואת מחליפו, ברטה M9. ישנם העתקים מפורטים ואותנטיים ללא ירי של כלי נשק אלה בכמה גימורים שונים, שהם אידיאליים לתצוגה, ובטוחים יותר מהצגת כלי נשק חיים. עבור מחוננים מחדש, אוטומט קולט M1911 Government אוטומט (או גרסת סמית' ו-וסון) כולל את כל הפרטים והפונקציות הקטנות של המקור מלבד הקליע, ומשמשת מטרה כפולה הן כתצוגה דקורטיבית והן כחלק מהחדש. -ציוד של השחקן.

שקול להשתמש ברובים העתקים היסטוריים לעיצוב התקופתי שלך. אם אתם מחפשים מבטאים דקורטיביים שמזכירים תקופה מסוימת של היסטוריה, או סתם כדי להוסיף עניין לחדר, למשרד או למסעדה, רובים העתקים ודגשים קשורים אחרים מציעים אפשרויות ובחירות רבות לקשט.Source by Randall Graham

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved