קשה לעצב מטבח

/
/
/
456 Views

אתה עלול להיות המומים מכמה מקומות שונים יש לחפש בהם מטבחים. אני תמיד ממליץ באינטרנט ובחנויות המקומיות. לכל הפחות יש תיאור קצר של איזה סוג של מטבחים תרצו. ברשת אולי תראה כמה דברים עשויים לעלות. זהו רק הערכה גסה, מכיוון שאתה עלול לשכוח כמה פריטים. מצויד בעלויות המוכר בחנות יידע שעשית את שיעורי הבית שלך. זה אמור לעזור לך להשיג עסקה ממש טובה. עכשיו אתה אמור לקבל מושג איזה סוג וסגנון מטבחים אתה באמת רוצה. חשבון הבנק שלך יודיע לך אם הוא בתקציב שלך.

אתה צריך להיות המום עד כמה המחיר עשוי להשתנות. זה ישתנה מאוד מיבשת ליבשת. למה לא לחפש את ארץ הייצור. הייתי חושב שזו תהיה סין. השכר נמוך מאוד. זה עוזר לשמור על הסחורה במחיר סביר.

אם אתה מכיר בן משפחה שאולי קנה משהו דומה, דבר איתם עכשיו. זה מאוחר מדי לאחר הרכישה. אם אתה רוכש דרך מתקין שמור אותם בטווח זרוע לעת עתה. הם ירוויחו מהמכירה. הם יקוו למכור לך את הפריט שהם ירוויחו עליו הכי הרבה כסף. זה תרגול קבוע לשמור על ראש פתוח בכל זאת. אתה לא רוצה להתחרט על שום דבר אחר כך.

הסגנון לרכישה צריך להיות ברור למדי לאחר כל המחקר שלך. אולי אתה אפילו אדם מוכשר בתחום הזה. נסה לא להתרחק יתר על המידה מול הדברים בשלב זה. אתה באמת לא צריך למהר להחליט. מטבחים חדשים לגמרי יהיו יקרים מאוד וכתוצאה מכך טעות יקרה. אתה כבר בנית קשר טוב עם החנות. אולי תרצה להישאר בחנות שהתיידדת איתה. אתה צריך להאמין שאתה יכול לסמוך עליו עכשיו. אמון ביניכם יכול לעזור לכם לקבל הנחה משופרת בסופו של דבר.

אתה אמור כבר לדעת אם אתה מרוצה מהעסקה המוצעת. זה אולי לקח זמן אבל זה בהחלט יהיה כדאי. מתגובות אחרות אתה צריך להבין אם העלות המוצעת היא מחיר טוב. אתה יכול לבקש מהחנות כל המלצות מלקוחות עבר לשקט נפשי. אתה עלול להיות עצבני אם הם לא יכולים. לרוב החברות הטובות יהיה לפחות לקוח אחד שהם יכולים לבקש לדבר איתך. זה מאוחר מדי אחרי שהכול הותקן וטעות יקרה.Source by John Stephen Bates

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved