קישוט חללים קטנים – מה שהופך אותו לנעים ואטרקטיבי

/
/
/
225 Views

חדר קטן לא אומר שהחלל אבוד. למעשה, עיצוב חללים קטנים כך שהם נעימים ואטרקטיביים יכול להיות מתגמל למדי. השלב הראשון בתהליך זה, לעומת זאת, כרוך בקביעה מה אתה רוצה לעשות עם החדר.

כשיש לך שטח קטן, עומדות לרשותך אפשרויות רבות ושונות. לדוגמה, אתה יכול ליצור פינת קריאה או סלון קטן שבו אתה וזוג אורחים יכולים לבקר אחד עם השני וליהנות מהסביבה הנעימה שלך. על ידי קביעת המטרה שלך לפני שתתחיל לקשט חללים קטנים, תוכל להחליט בדיוק מה החדר צריך.

אם אתם מעוניינים ליצור חלל נעים, תצטרכו להתחיל עם צבעים חמים. על ידי בחירת צבעים חמים לצבע בעת עיצוב חללים קטנים, תהפכו את החדר למזמין ונעים לכל מי שיושב בפנים. עם זאת, הצבעים החמים לא עוצרים עם הקירות שלך. למעשה, כדאי להשתמש בצבעים חמים עבור הרהיטים ושאר הקישוטים שתוסיפו לחדר.

האור תמיד חשוב כשמדובר בעיצוב חללים קטנים. אם אתה מנסה ליצור חלל נעים ומרגיע, לעומת זאת, אתה לא רוצה להפוך את החדר לבהיר מדי. במקום זאת, השתמשו בתאורה רכה ועקיפה שתיתן לכם מספיק אור לראות אך לא תהיה מהממת.

כמובן, כשזה מגיע להפיכת חלל נעים, הוא צריך להרגיש גם נעים. זה אומר שכדאי להוסיף רהיטים נוחים וכריות לזרוק שיהיו מזמינות לכל מי שנכנס לחדר. עם זאת, כאשר מקשטים חללים קטנים כך שהם ייראו נעימים יותר, אינך רוצה להעמיס על החדר ולגרום לו להיראות צפוף. עם החלקים הנכונים, לעומת זאת, החלל הקטן שלך פשוט עשוי להפוך לחדר האהוב עליך בבית!

אביזרים להוסיף לחדר קטן כוללים שטיח קטיפה לפינת הישיבה של החדר… זה הופך אותו למזמין יותר. כמה כריות גוף עשויות להיות שימושיות להנחת על הרצפה בזמן צפייה בטלוויזיה או קריאה. השלכות עטויות על כיסא וספה מועילות למקרה שמישהו יתקרר. הם דקורטיביים כמו גם פונקציונליים!

נצל את החלל האנכי בחדר לאחסון והצגת פריטים דקורטיביים. אחסון אנכי גם יעזור לשמור על החדר נקי, וזה חשוב מאוד בחלל קטן. יש הרבה חלקי אחסון אנכיים אטרקטיביים בשוק היום. פריטי וינטג' הם גם מאוד פופולריים ומוסיפים אופי לכל חדר.Source by Lynn Cressy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved