קישוט גן מג'אנק מאת ליאן מקנזי

/
/
/
358 Views

בשנים האחרונות, שווקי פשפשים, מגרשי זבל, מכירת מוסך וחצר, מרתפים ועליות גג כולם הוכרו כתיבות אוצר. מקומות אלה הם ביתם של עתיקות, מזכרות וזבל. עבור האנשים שיש להם חזון להחיות את המפוטרים שנמצאים במקומות אלה, הספר "קישוט גן מג'אנק" הוא ספר שכדאי לקרוא לפני שיוצאים למסע שלך. הספר בהחלט יביא משמעות חדשה לגינון מיכל ואביזרי גינה!

קצת דמיון, יחד עם ההצעות הייחודיות מדפי הספר הזה והחצר שלך יהיו בעלי אופי שאין כמותו. המילה הפועלת כאן היא דמיון ואחרי שתקראו את הספר הזה, תענישו את עצמכם על שזרקתם כמה אביזרי גינה טובים להפליא. ניתן לשלב כל דבר, החל מקופסאות פח ועד קפיצים לרכב וכלי אוכל בסביבה החיצונית שלך. לסיפון, לפטיו ולחצר שלך יכולים להיות פריטים ייחודיים שלא ניתן למצוא במרכזי קישוט הגנים והחצר המקומיים.

דמיינו כלי גינה ישנים כתמיכה לזלזלת, שעועית ארגמן או אפונה מתוקה. מיכלי מתכת כגון סירים, דליים ופחיות המכסים את עשבי התיבול שלך. ספרים ונעלי רגליים שניזוקו ללא תיקון או שיקום חוזרים לחיים ויהפכו למרכז השיחה כשהם משמשים כאדניות.

ספר זה מספק שפע של תמונות שיתנו לך כל הזדמנות להמציא מוצר סופי שיוסיף אישיות לעיצוב שלך הן מבפנים והן מבחוץ.

הפתגם הישן שזבל של אדם אחד הוא אוצר של אדם אחר מאושש בעמוד אחר עמוד בספר המסקרן הזה של ליאן מקנזי.Source by Ann Edall Robson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved