קישוט – אומנות המסדרון

/
/
/
433 Views

מטרת המאמר הזה היא לשתף כמה רעיונות נהדרים להפקת המרב מהמסדרון שלך. בין אם אתם מחפשים לקשט מחדש / לרענן את המסדרון או שזה עתה עברתם לבית חדש, תמיד יש לכם אפשרויות לחשוב.

אחת הדרכים הפופולריות ביותר להתאים אישית מסדרון היא לתת שכבת צבע חדשה. עם זאת, כשאתה מחליט לצבוע, וודא שבזבזת את הזמן כדי לקבל צבע טוב, כזה שלא רק תואם את הטעם שלך, אלא גם כזה שבאופן אידיאלי הולך להאיר את המסדרון. עם זאת, זהירות, אולי לא תרצה להפוך אותו לקל מדי מכיוון שלכלוך או סימני שפשוף יופיעו בקלות – במיוחד אם יש לך משפחה צעירה או חיות מחמד. ניעור מהיר של המעיל הרטוב של הכלב שלך ואתה תנקה את הקירות!

לאחר שתעצבו את הקירות החשופים, אולי תרצו לרהט אותם כדי להוסיף אישיות נוספת ונגיעות אישיות. המסדרון הוא אחד המקומות הפופולריים יותר בבית להצגת יצירות אמנות קטנות. לא רק שאתה יכול להוסיף חיים למסדרון, אתה מציג בעדינות את הטעם האישי שלך למבקר. האפשרויות שיש לך כאן הן אינסופיות. כיום הדפסי צילום יכולים לעשות עבודה שווה כמו יצירות אמנות מסורתיות. נופים, פורטרטים או עיצובים מופשטים יכולים כולם לעבוד, בהתאם להעדפה האישית שלך.

נושא דומה ליצירות אמנות / תמונות צילום, אך אישי יותר, הוא יצירת קיר ייעודי עבור המשפחה שלך. זה לא חייב להיות רק שורה של תמונות בית ספר (אלא אם כן אתה נחוש להביך את ילדיך!) אלא יכול להיות משהו יצירתי יותר. יש משפחות שבוחרות בסגנון המודרני של 'צילומי פעולה' כדי לקבל דיוקן משפחתי שלם, בעוד שאחרות מקצינות יותר ובוחרות בסגנון וורהול. כמובן שאתה יכול להיות מסורתי (באופן מדהים אם אתה בוחר בעיצוב מיושן "תקופתי") ופשוט לקבל דיוקן משפחתי. עם זאת, הדבר החשוב ביותר הוא שתבחר סגנון שמתאים לאופן שבו אתה רוצה להציג ולהראות את המשפחה שלך – לא מה שהוא פשוט הטרנד הנוכחי.

תאורה היא כמובן חשובה להפליא בתוך המסדרון, ושוב, יש לך אינסוף אפשרויות. אנשים רבים אוהבים לקבל שליטה על התאורה במסדרון שלהם, מכיוון שלעיתים רחוקות אתה זקוק לעוצמה מלאה בגלל שהיא משמשת כמעבר. רבים בוחרים בתאורה עילית, המשמשת כאשר אתה באמת צריך לראות, ובמנורת מסדרון לשאר הזמן. הארה של תמונות או צילומים זה משהו שגם יוסיף אור למסדרון תוך מתן אפקט טוב.

כמובן שלא מדובר רק במה שהולך על הקירות, ניתן להשיג גם ריהוט למסדרון עם אפשרויות בחירה רחבות ומגוונות. כדי להפיק את המרב מהחלל והעיצוב במסדרון, הסתכלו אולי על עריכת שולחן קטן או אפילו שידת אחסון במסדרון כדי שניתן יהיה להציג פריטים דקורטיביים או אולי מנורת המסדרון הזו. אפשרות נוספת היא ספסל במסדרון, משהו שונה במקצת, אבל זה נוגע לתקופות קודמות. ריהוט העץ הזה יכול להיות מעץ חשוף או צבוע והוא באמת מוסיף לאולם תוך מתן הזדמנויות אחסון שימושיות.

לבסוף הריצוף של האולם הוא משהו שצריך לקחת בחשבון; מכוסה שטיח? רעפים? לוחות רצפה? הבחירה שלך בנושא עשויה להשתלט על ידי התקציב, אבל העיקר הוא להתאים את הנושא אליו כיוונת. בעוד לוחות רצפה של אריחים / אבן משטח הם יקרים יותר, אתה יודע שהם לא יישחקו עקב שימוש או יתלכלכו ומרופטים. כמובן שטיחי כניסה ומחצלות יכולים להגן על שטיחי מסדרון אם זה מה שתבחרו.

ובכן, כשמגיע הזמן לקשט את המסדרון שלך, רק זכור לשבת ולחשוב מה אתה מחפש להשיג. לאחר מכן, נצל את האינטרנט וראה מה אנשים אחרים עשו ומצא השראה. עם קצת זמן וטיפול, אתה יכול לקבל את המסדרון שאתה רוצה, וזה אפילו לא צריך לשבור את הכיס!Source by Graeme Knights

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved