פסלי גן מבטון, מתכת או שרף – מהי הבחירה הטובה ביותר לגינה שלך

/
/
/
325 Views

פסלי גן מגיעים בחומרים רבים ושונים. עם זאת, הפופולריים ביותר הם בטון, שרף ומתכת. להלן היתרונות וההבדלים ביניהם.

פסלי גן מבטון: אלה מאוד נוחים ונמכרים בסגנונות מוגמרים וגם לא גמורים. אתה יכול להשיג כמעט כל סוג של פסל בטון שאתה רוצה כמעט בכל גודל שאתה רוצה. היתרון הגדול בקניית פסלי בטון לא גמורים הוא שאם תחליטו לצבוע אותו אז לא רק תקבלו את זה בזול יותר, אלא גם תקבלו את הצבעים המדויקים שאתם רוצים.

החלק הרע היחיד בהשגת פסלי בטון לגינה שלך הוא שהם יכולים להיות כבדים מאוד אם הפסלים גדולים והם אינם מפורטים כמו פסלי שרף. עם זאת, אם אתה גר באזור רוח חזקה, כבד יכול להיות יתרון גדול.

פסלי גן שרף: בעצם שרף הוא חומר פלסטי קשיח. היתרון הגדול של שרף הוא שהוא מקבל כל צורה בפרטים מדהימים. מכיוון שהוא מייצר תוצאות מפורטות מאוד, לעתים קרובות תראה פסלים של חיות, ילדים ודמויות דיסני עשויות שרף.

שרף עמיד מאוד. לעתים קרובות זה יקר יותר מבטון, במיוחד כאשר אתה נכנס לחתיכות גדולות יותר. סוגים אלה של חלקים נראים נהדר בגנים לא רשמיים.

פסלי מתכת לגינה: אלה בדרך כלל גם יפים מאוד וגם יקרים למדי. אבל, אם יש לך גן רשמי אז פסל מתכת עשוי להיות בדיוק מה שאתה רוצה. שים לב שמתכות רבות המשמשות בפסלים בגינה מפתחות פטינה עם הזמן. רק אתה יכול להחליט אם זה משהו שאתה רוצה. פסלי נחושת למשל הופכים לגוון יפהפה של ירוק – חשבו על פסל החירות.Source by Heather Christman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved