פורמליות ופונקציונליות – עיצוב המטבח המסורתי שלך

/
/
/
450 Views

מטבחים מסורתיים מושפעים בעצם מעיצובים אמריקאיים ואירופיים ישנים של המאה ה-17, המאה ה-18 והמאה ה-19. האזור צריך לתאר מראה מאוד רשמי וקלאסי תוך שהוא גם פונקציונלי באותה מידה. כשאתה מעצב מטבח מסורתי, יש לך יותר מקום לתושייה מכיוון שאתה חופשי להשתמש ולשלב פריטים השייכים לתקופות אלה.

יש כל כך הרבה סגנונות לבחירה. ויקטוריאני הוא אחד העיצובים הפופולריים ביותר המשלבים חלקים מורכבים ומתוחכמים. דפוס וגיזום הם בסיסיים כולל שימוש בעץ כהה ומלוטש. הרעיון המרכזי של מטבח ויקטוריאני מסורתי הוא לספק אלגנטיות. דלתות קשתות, פנלים מוגבהים וגילופי ארונות עץ הם הנורמה בתוספת עבודות מתכת ופליז נוספות המופיעות בידיות ובידיות המגירות והארונות.

גרוזיני מסורתי הוא עוד עיצוב רשמי שמשתמש בהרבה עץ כמו מהגוני, אלון ואגוז. ארונות, דלתות להגבהה פאנלים מרובעים, דפוסים, דלפקים ורהיטים צריכים ככל הנראה להיות בעלי הדגשות עץ. נעשה שימוש בעיצוב כתר כבד וכן בארונות גבוהים המגיעים עד לתקרה. גופי תאורה בעיצוב זה ממוקמים כראוי כדי להחמיא לעבודות העץ.

עיצובים מסורתיים אחרים כוללים אדוארדיאני, ריג'נסי, ניאו-קלאסי, איטלקי, אמריקאי, שייקר וקולוניאל. עיצובים אלה משלבים בעצם עבודת עץ כפי שמעידים על ארונות מהגוני או אגוז ודלתות ארונות מוגבהים. פיתוחי כתר וחבלים ועיטורים אחרים הם גם אידיאליים. אתה יכול להוסיף פריטים ומכשירי חשמל עתיקים כדי להוסיף עוד דרמה. מנורות עתיקות תלויות נהדרות כמו גם לוחות קיר עם אורות צהובים נסתרים. היתוך מודרני ישתמש באורות תקרה צהובים. מסגרות חלונות מציגות גם עבודות עץ מלוטשות.

חלק מהפריטים במטבח מסורתי ייראו מובנים בגלל השימוש הנדיב במהגוני, דובדבן או אגוז. דלפקי ארוחת בוקר, משטחי אי וכיורים יהיו ככל הנראה עם עיטורי עץ. הדלפקים עשויים להיות משיש מלמעלה. באשר למבטאים, שחור מותר אך אינו נפוץ במיוחד במטבחים גרוזיניים מסורתיים. צבעים נבחרים בדרך כלל כדי להחמיא לעבודת העץ ולכן גוונים ניטרליים כמו לבן, בז' או שמנת הם אידיאליים.

חלק מהמטבחים המסורתיים עשויים אך ורק מעץ אלון. עם זאת, אין לטעות בהם כמדינה. סגנון השייקר שונה למדי מכיוון שהוא נועז וסולידי יותר בהשוואה לקאנטרי. מטבחי אלון אוהבים להשתמש בהרבה עץ כהה וכבד עם שימוש מינימלי ביותר בחומרים אחרים כמו שיש וצפחה. אלון מלוטש כמעט תמיד למראה נקי וקלאסי מאוד.Source by Tim Lee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved