עשר עובדות חשובות על פסלי גמדי גן

/
/
/
464 Views

חלק מהחלקים המעניינים ביותר שניתן למצוא בגנים ובמדשאות הקדמיות של בתים רבים הם פסלי גמד הגן. חמוד, מצחיק ומקסים, גמד דשא הוא קנאתם של רבים, במיוחד ילדים. יש להם דרך משלהם לדגדג את החושים שלך ולייפות את המדשאות שלך.

מדוע הפסלים האלה הם כל כך להיט בקרב בעלי בתים? מה הקשר לפסלים האלה שהופכים אותם לאהובים על רבים? איך התחיל ההייפ בפסלים האלה? ובכן, למד להכיר אותם טוב יותר מהעובדות החשובות האלה:

1. גמדי גן הם יצורי חורש הידועים בעדינותם ובעבודתם הקשה. הם חובשים כובעים אדומים מחודדים וחיים יותר מ-400 שנה.

2. היצורים הקטנים הללו ידועים כמסייעים בעבודות הבית, במיוחד בשתילה ובטיאטוא. לא פלא שרוב פסלי גמדים לגינה נראים אוחזים בכלי גינה! עם זאת, רוב הפסלים שאנו רואים כיום מתארים אותם כשנים או יושבים.

3. מאמינים כי פסלי גמדים בגינה הם מבשרים למזל טוב, במיוחד כאשר הם מונחים במדשאות או בתוך הבתים. מכאן גם מקור הנוהג להציב אותם במדשאה הקדמית.

4. גמד הדשא הראשון נוצר בשנות ה-1800 במהלך העידן הוויקטוריאני. גרמניה הייתה המדינה הראשונה שהפכה את הפסלים הללו לפופולאריים, שנעשו במקור מחימר. מאוחר יותר, וריאציות של פסלים מפורסמים אלה הגיעו בחומרים שונים כגון פולירזין ופלסטיק.

5. זה היה ב-1960 שהפסלים האלה יוצרו בהמוניהם. עם זאת, במהלך אותה תקופה, פסלים היו עשויים מפלסטיק ונצבעו בצורה גרועה. הם לא החזיקו מעמד.

6. בשנת 1997, גמדים הופיעו בסרט להיט אשר סלל את הדרך לכמה אנשים להתעניין ביצורים הקטנים הללו. האופנה תפסה כי ארבע שנים לאחר מכן, ב-2001, הופיעו גמדים בסרט אחר.

7. בחלקים מסוימים באירופה, חטיפת גמדים הפכה לבדיחה מעשית. מסע פרסום לאתר אחד אף נראה המתאר פסל חטוף אי שם בשנת 2003. חסידי גמד אף הציעו הצעת חוק שתעניש את המעשה כפשע.

8. יש אנשים שהדביקו את ההייפ על גמדים. זה הוביל לתשוקה נוספת, שהיא איסוף גמדים בגינה.

9. פסלי גמדים לגינה הם לא רק אידיאליים בחוץ. הם גם מושלמים לתצוגה בתוך הבית. מכיוון שהם מגיעים בעיצובים שונים, דמות חמודה תגיע כעיצוב המושלם.

10. מקום אחד בצפון דבון, אנגליה הפך לשמורת גמדים. לא ייאמן, הפארק הוא ביתם של יותר מ-1,000 גמדי גן ומדשאות.

גמדי גן עברו דרך ארוכה מלהיות רק יצור מיתי לסמל איקוני. יש להם אפילו עוקבים משלהם, בין אם באינטרנט ובין אם בעולם האמיתי. כפי ש פסלי גמדים בגינה, הם התפתחו מקישוט פלסטיק גרידא לחימר, בטון או מחומר פולי שרף. הם מגיעים גם בגדלים שונים ועם מצבי רוח שונים. בואו נודה בזה. גמדים עושים קאמבק גדול. למעשה, הם כבר מצאו את דרכם אל הבתים שלנו ואל ליבנו.Source by Nicole Roberts

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved