עצב מחדש את הסלון שלך למראה רענן יותר

/
/
/
282 Views

נראה כי טרנדים חיים משתנים בקצב שלא רק קשה לעמוד בקצב אלא גם לא מעשי ברוב הפעמים. אני לא אומר שאתם עוקבים אחרי כל טרנד פופולרי שמתחיל אבל אם אתם מרגישים שהסלון שלכם התחיל לשדר מראה ישן ושחוק כנראה שהגיע הזמן לעצב מחדש את הסלון שלכם למראה רענן יותר. הסלון שלך צריך להיות מרהיב. זה המקום הראשון בבית שלך שנותן הצצה לאורח החיים שלך ולחוש האסתטי שלך לאורחים שלך.

כאשר אתה חושב על עיצוב מחדש, יש הרבה אפשרויות פתוחות עבורך, החל משיפוץ גדול ועד לפתרונות כלכליים פשוטים יותר. עיצוב מחדש מלא עשוי לכלול שינוי מוחלט בפריסת הסלון שלך כמו הכנסת רהיטים חדשים, שינוי מוחלט של ערכות צבעים שטיחים חדשים, שטיחים ואפקטים אמנותיים… אני מתכוון לעבודות, מה שאומר שאתה צריך להוציא כסף.

עם זאת באמצעות מעט יצירתיות וביצוע כמה שינויים בפריסה הקיימת תוכלו לעצב מחדש את הסלון שלכם למראה רענן יותר. להלן מספר פתרונות פשוטים אך חסכוניים שעשויים להועיל:

צביעה מחדש: תתפלאו מה שכבת צבע טרייה יכולה לעשות למראה הישן והמשעמם הזה של הסלון שלכם. צבע שעות נוספות נוטה לאבד את הגוון המקורי שלו ומשדר מראה עמום ושחוק. צבע טרי יעניק מראה חי ובהיר יותר לחדר.

שנית, בזמן הצביעה מחדש יש לך אפשרות ללכת על ערכת צבעים אחרת אשר משתלבת היטב עם הרהיטים והמתקן הקיים בחדר שלך. אולי תחשוב על צביעת קיר אחרת או אולי מרקם אמנותי יכול לעשות את העבודה.

החלפת וילונות ותריסים: נסה שילובי צבעים שונים כדי לגלות בדיוק את ההתאמה הנכונה. החלפת וילונות ותריסים יכולים להעניק לחלל המגורים שלכם מראה חדש מבלי לעלות לכם יותר מדי. מיותר לציין שאם החלטתם לצבוע מחדש ערכת צבעים אחרת עליכם לבצע את השינוי הזה גם כן.

העברה: העברת הרהיטים שלך יכולה לעשות הבדל גדול באופן שבו החדר שלך נראה. תצטרך לנסות רעיונות יצירתיים שונים כדי להגיע להחלטה סופית. בעת מעבר דירה זכור כי אינך דוחס דברים אשר לא יגביל את מרחב התנועה שלך אך גם לא יהיה ייצוגי במיוחד.

הנגיעות האחרונות: עליך לבצע כמה התאמות אחרונות שיוסיפו תיבול לעיצוב הסלון שלך למראה רענן יותר. אני קורא להם מושכי תשומת לב, אתה יכול לתלות כמה ציורי קיר או שאתה יכול להוסיף כמה אפקטי אמנות דקורטיביים.

אתה יכול לעשות את הכוונון העדין הזה כל עוד הם משתלבים עם הפריסה הכללית ונראים אטרקטיביים להפליא אבל לא נראים מוגזמים.Source by Johnson Emanuel

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved