עץ בונסאי משומר הוא היבט ייחודי של תפאורה

/
/
/
292 Views

פיסול סביבה שלווה במקום העבודה שלך הוא אכן משימה כבדה. זה דורש הרבה רעיונות יצירתיים וזמן כדי לייצר נישה כזו. עצי בונסאי הם דרך חדשנית מאוד לתת מענה לגינון פנים שבו מוצגים צמחים מיניאטוריים כדי לפתח סביבה ירוקה בתוכו. בדרך כלל מדובר בעציצים שכאשר הם ממוקמים בפינות שונות של חדר של משרד ענק או בתי מלון, הם נראים אלגנטיים. עצי בונסאי גדלים במטרה לייצר סביבה בריאה וזה המאפיין הבולט ביותר בעץ זה. לגדל בונסאי בעצמך זה הליך ארוך ולכן מומלץ לקשט את הפנים עם עצי בונסאי מלאכותיים במראה טבעי.

היפה והחיה

כדי לגרום לחדר המשרד שלך להיראות טבעי וירוק, הצמחים המזויפים האלה אכן עוזרים מאוד. עצי בונסאי מזויפים אלו מגיעים בסוגים שונים שכן ניתן לגדל עץ בונסאי מקורי ממלאי קטן מכל סוג שהוא. הגבהים שלהם בדרך כלל משתנים בין 6 אינץ' ל-12 אינץ'. הגובה הקצר של צמח החיקוי הזה הוא מה שהופך אותם לחמודים וייחודיים. סוגים שונים של בונסאי מלאכותי אך טבעי למראה כוללים בונסאי ארז, בונסאי מונטריי; בונסאי מונטריי כפול, בונסאי פריחת דובדבן, בונסאי קאג', בונסאי עלי תה, פודוקארפוס משי, בונסאי שיטה, בונסאי אזליה וכן הלאה. ישנם כמה עצי בונסאי שגובהם עד 4 רגל עד 6 רגל. עצי בונסאי משוכפלים אלה מיוצרים תוך שימוש בחומרים מעשה ידי אדם באיכות גבוהה, עמידים ומגנים מפני אש. גזעי עץ טבעי משולבים על מנת לשמר את המראה הטבעי של הצמח. לצמחים מלאכותיים אלה יש גם עלים מוגנים מפני UV.

למה ללכת על צמחי בונסאי מזויפים?

ניתן להציב את הצמחים המזויפים הללו בנדיבות במשרד, בבית חולים וכן הלאה. כדי לגדל את צמחי הבונסאי הללו נדרש מאמץ עצום כמו גיזום, עיצוב, חיתוך וכן הלאה. עם זאת, בשום אופן לא ניתן להבחין בין צמחי הבונסאי המזויפים הללו לבין הצמחים האמיתיים. הם דומים לחלוטין לתרבות היפנית ויוצרים סביבה טבעית למראה. בהתאם לדרישות הקונה, הגודל, העלווה והגזעים נקבעים ומתואמים. ישנם צמחי בונסאי מסוימים אשר פרחים מוטבעים עליהם אשר גורמים לו להיראות יפה ומושך כמו עץ ​​הבונסאי של אזליה.

עוד תכונות מדהימות של Faux Bonsais

עצי בונסאי פיתו את האנושות מאז ההיסטוריה. עצם הגזרה של בונסאי גורמת לסביבה להיראות תוססת ומושכת. עם בונסאי מלאכותי במרכז שולחן הישיבות של משרד, או ממש בכניסה של בית מלון או ליד שולחן המיטה של ​​חדר מלון יכול לשנות לחלוטין את הנוף הפנימי לכל הממדים החדשים. אנשים שמחפשים חפצים יוקרתיים לקישוט הפנים של המבנים המסחריים, אז הבונסאים נמצאים בראש הרשימה מכיוון שהם מגניבים וקלאסים.

למה בונסאי מלאכותי?

הטכנולוגיה שיפרה את השינויים באופן שבו בעלי נכסים בעלי אבחנה מספקים את שלהם משתוקקים לנופים יפים. חלפו הימים האלה שבהם אנשים היו מציבים העתק מביך של צמח ואחרים ידעו זאת. יצרנים מעלים רעיונות למוצרי גינון כדי להבטיח שאנשים יצטרכו להשקיע פחות זמן ולהפיק את התועלת המרבית. צמחי מלאכותי אינם נראים מזויפים יותר, ושם הטביעו את חותמם צמחי הבונסאי המלאכותיים הללו. חומרי הגלם המשמשים במפעלים אלו הם עמידים, עמידים בחום ובמים, נוטלים טיפול מוגבל וגמישים הרבה יותר. יש להם מראה דמוי סאטן שיכול לגרום לכל אחד לכוון את תשומת הלב שלו אליו. היתרונות ומדוע עליך לבחור בצמחי בונסאי מזויפים אלה לא מסתיימים רק כאן.

  • אתה רוצה עצי בונסאי כדי לגרום לפנים שלך להיראות מדהים, ובכן רעיון טוב. אבל האם אתה רואה את זה קורה ב-24 השעות הקרובות? בוודאי שלא. עם צמחי הבונסאי המחקים, פשוט בצע את ההזמנה שלך ויש לך את זה. הפוך אותו לקישוט למיקום מסוים והמשרד שלך מוכן לטלטל את המופע. מה שאתה צריך לעשות הוא פשוט לשטוף אותם פעם אחת לפני ההתקנה. כדי להעניק לצמחים במראה הטבעי מבט מציאותי עוד יותר, שמור אותם במים פושרים למשך כמה דקות.

  • הנח אותו בשולחן המרכזי, או תלו אותם לאורך כל התקרה, או קשטו את השבילים המוגבהים בצד, הצמחים המיניאטוריים האלה יעשו את הדרוש. הם גמישים וניתן למקם אותם בכל מקום שתרצו. אתה תמיד יכול לבחור להחליף אותם בהתאם לדרישות שלך.

  • אין תחזוקה, כן שמעתם נכון. בעולם של היום שבו כל דבר משתוקק לזמנך, עץ הבונסאי המזוייף הזה מתחנן להבדיל. זה לא דורש ניקוי יומיומי. פעם בכמה זמן ניגוב טוב מספיק רק כדי שיחזיק מעמד עשרות שנים. כמו כן, הוא אינו זקוק להרבה פינוק ויכול מאוד להישאר כמו חדש לנצח. זה לא דורש אור, לא חום, לא טמפרטורה מסוימת, לא חומרי הזנה ולא כלום.

  • אם אתה מדבר על עמידות אז אין דבר טוב יותר מעץ הבונסאי המלאכותי הזה. הם חסרי חיים עם מראה מלא חיים וימשיכו להיראות מלאי חיים מבלי למות לעולם. זה לא דורש קיצוץ, גיזום או השתלה ושומר על מראה הגון לאורך כל השנה.

  • עם הצמחים המקוריים נותר סיכון שהצמח עלול להיאכל על ידי חרק כלשהו או להידבק בחיידקים או פטריות. עם זאת, העתק זה של עץ בונסאי אינו סובל מבעיות כאלה. הם לא מזמינים חיידקים או חיידקים וגם לא חרקים. הם נשארים בריאים למראה ללא כל טיפול. בניגוד לצמחים מקוריים, הוא גם לא מזדהה עם אף חרק להתיישב עליו, כי אותם זעירים לא ייהנו מהעצים המזויפים האלה.

  • בהיותם צמח לא חי, צמחי הבונסאי האלה לא מייצרים שום דבר שיכול להתווסף או לגרוע מהסביבה האטמוספרית. הם לא קולטים פחמן דו חמצני וגם לא מוציאים חמצן כדי ליצור הבדל כלשהו לאטמוספירה.

  • הדבר היחיד שנעשה על ידי עץ הבונסאי המלאכותי הזה הוא שהוא מוסיף לנוף האסתטי של חברות תאגיד או מסעדה או בית חולים. זה מייצר א סביבה טבעית מבלי לבזבז הרבה זמן או אנרגיה. זה נותן תחושת רוגע לסביבה הסמוכה ועוזר לאנשים להתרכז ולקבל מוטיבציה. כמו כן, נאמר שסביבה ירוקה מגבילה מספר סיכונים בריאותיים.

בעולם שבו מים מועטים ואין הרבה מקום לבזבז מים, צמח הבונסאי המזויף הזה הוא מושיע מכיוון שהוא לא דורש השקיה סדירה למעט במהלך הניקוי.Source by J Alexander

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved