עיצוב פנים למתחילים

/
/
/
349 Views

אם אתה חושב שנמאס לך להסתכל על אותם קירות משעממים כל יום אז אולי הגיע הזמן לשינוי. אתה יכול לקשט את הפנים של הבית שלך ולהתענג על כך.

הוציאו כל דבר מהחדר שאתם רוצים לקשט. הסר הכל מהקירות והסר את כל הרהיטים. אם אתה מתכוון לשמור כמה פריטים, פשוט דחוף אותם מהדרך לעת עתה.

נסה לעבוד עם ערכת נושא. כמו אם אתה הולך לקשט את חדר האמבטיה, ואתה רוצה שברווזים או יצורי בריכה אחרים יהיו מעורבים זה יהיה הנושא שלך.

אם בחרתם לצבוע, הקפידו לכסות את הרצפה וכל רהיט אחר שאולי נשאר לכם בחדר. הסר את כל כיסויי השקע שיש לך והדבק את קצה לוחות הבסיס והחלונות שלך. צבע על בסיס מים הוא הטוב ביותר בתוך הבית והניקוי מתבצע בקלות רבה. ודא שהכל יבש לפני הזזת הרהיטים שלך.

הזיזו תחילה את הרהיטים הגדולים יותר שלכם כדי שתהיו בטוחים שיש מספיק מקום להכל. אתה רוצה גם להבטיח שהחלקים הקטנים יותר שלך יודגשו כראוי כך שהחדר ייראה מאוזן. אל תפחד להזיז דברים ולשחק עם רעיונות חדשים.

מנורות זה רעיון נהדר. הם מחמאה נהדרת לחדר ועוזרים בתאורה שיכולה גם לתת את הטון של החדר.

כמו כן שטיח שטח הוא תמיד תוספת נהדרת. זה יכול להוסיף עניין לחדר ולהגדיר ולהוציא אזורים אחרים בחדר.

התאם אישית את החדר שלך עם תמונות של בני משפחתך ואהובים אחרים. עבודות אמנות יכולות גם להוסיף אישיות לחדר. אל תפחדו שדברים ייראו מבולגנים. פשוט לך עם מה שמשמח אותך. זה החדר שלך, אז תעשה איתו מה שאתה רוצה.Source by Jakob Culver

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved