עיצוב פנים ועיצוב גותי מהעולם הישן

/
/
/
282 Views

עיצוב בית חווה גותי זה הוא שילוב אקלקטי של אדריכלות וינטג' ויצירות אמנותיות מגולפות ביד החוגגות את השמחה שבאישיותו הייחודית. האדריכלות מפרטת קשתות ותקרות מקומרות גבוהות המזכירות עיצוב גותי מהעולם הישן. הקשתות המשולשות המפורטות עם דפוס העלים והורדים מעניקות לתפאורה מראה תקופתי של ימי הביניים. מראה מוזהבת וינטג' ומיטת יום כפרית עגלת שוורים משוחזרת מעצימה עוד יותר את האפקט הזה. הוסף צבע עם כריות סארי וזורקות טלאים. פנים גותי עוסקים בשפע דרמטי ובסגנון העולם הישן! העיצוב המלכותי יוקרתי ומפואר מוסיף אמירה אלגנטית וקלאסית.

עיצוב סלון או חדר שינה גותי מתהדר בקשתות משוכללות עם דפוסים דקורטיביים, דלתות עתיקות ומפורטות מפוארות עם פליז, כוכבי ברזל ומדליונים, ריהוט רקום ומראה עצבני. הארונות העומדים בסגנון גותי בעיצוב הסלון הכפרי רחב הידיים הזה הם ללא ספק דגשים הבולטים אל מול הקירות הפשוטים תוך שהם מביאים חמימות הוליסטית לעיצוב. אתה יכול להוסיף יצירות וינטג' כמו קשת גדולה וצבעונית שעשויה למראה מקושטת, או ריהוט מסורתי כדי ליצור גימור תקופתי.

חללי פנים גותיים אקלקטיים הם מעריצים של הפרטים המגולפים הראויים ואוהבים את המראה של אלגנטיות והדר מהעולם הישן. עם הארכיטקטורה המפוארת של ימי הביניים, בדים עשירים במרקם, צבעים מלכותיים ועשירים, עיצוב אקזוטי, סגנון זה מעניק לפנים שלך מראה מלוטש קלאסי. האדריכלות הגותית מפורסמת בזכות העמודים והקשתות המגולפים שלה, יחד עם חלונות גדולים ממוסגרים ביערות עתיקים ופרטים משוכללים. ראשי מיטה מעוטרים כבדים, אלמנטים דקורטיביים כמו מראות, נברשות מפוארות ובדי משי עשירים הם כמה דוגמאות לרעיונות עיצוב מקסימים לחלוטין. מדף אח מגולף בפירוט מורכב מציג עיצוב גותי מפורט. הפרטים המגולפים המעוטרים בקונסולות ובמעקות המדרגות מוסיפים גם הם לאפקט זה. עבודת העץ השופעת בדלתות חדר השינה המגולפות מעניקה לחדר חמימות ואופי.

מרצפות העץ המדהימות והריהוט המעוטר ועד הפסלים המפורטים של פילי הגרניט הניצבים על קירות האבן, החדר הזה בהחלט מרשים ומוגזם. חדר שינה נעים עם ראש מיטה מעוטר מסוגנן ושידות לילה תואמות יחד עם ארון ענק המאכלס את הטלוויזיה, דלתות הארון עשויות מעצים עתיקים משובצים מצופים בטווסים מגולפים מפליז. השידה ממול למיטה היא מזנון ארוך במיוחד עם קרני שמש מגולפות בצבעי צהבהב כהה ומוסיפה לשפע של החדר. סגנון גותי וזוהר הם המילים הנרדפות לאלגנטיות קלאסית בעיצוב פנים ועיצוב אדריכלי אקלקטי.Source by Era Chandok

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved