עיצוב משרד הבית שלך

/
/
/
203 Views

אנשים רבים כיום עובדים ממשרדיהם הביתיים בכל רחבי הארץ. ככל שיש עלייה בטכנולוגיה יהיו יותר אנשים מאי פעם שיוכלו לעשות את עבודתם בבתיהם. יש כיום כחמישים מיליון אנשים שעובדים מחוץ למשרדים הביתיים כרגע. עם האינטרנט, הטלפונים הסלולריים ורבות מהטכנולוגיות האחרות המקלות על חיי עובדי הבית הללו, ניתן לעבוד ישירות מחוץ לבית מבלי צורך לבצע את הנסיעה היומית למשרד חיצוני. המשרד הביתי חייב להיות מתוכנן להיות סביבה פרודוקטיבית וגם לשפר את החוויה בזמן העבודה. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשאתם מעצבים את המשרד הביתי שלכם.

מיקום המשרד הוא השיקול הראשון וכנראה החשוב ביותר. זה חייב להיות בחלק מהבית נפרד משאר המשפחה וללא הסחות דעת עבורך בזמן העבודה. יש לצמצם את רמות הסאונד מהאווירה הביתית למינימום על מנת שניתן יהיה לבצע שיחות טלפון עסקיות מבלי שהרעשים המשפחתיים יפלשו לשיחות הטלפון. החלל הוא גם חלק גדול מהמשרד. תזדקק למספיק מקום עבור סביבת העבודה וארונות התיק שלך, כמו גם הציוד שאתה צריך כדי לנהל את העסק שלך.

הכוח במשרד הביתי חייב להיות מסוגל לתמוך בכל הציוד שלך. ודא שיש לך כמות מספקת של כוח בחדר שממנו תעבוד או שתגדיל אותו. אתה יכול לחבר הכל לפני שאתה קובע שהחדר הוא החדר הנכון כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך.

גם התאורה בחדר היא שיקול חשוב. ודאו שיש מספיק גופי תאורה שיספקו לכם את התאורה שתצטרכו לביצוע עבודתכם. אתה עשוי להחליט שאתה צריך מנורות עבודה נוספות בחדר מעל השולחן שלך או מנורה על השולחן שלך. מנורת רצפה ממוקמת היטב היא תמיד אפשרות מצוינת לתאורה כללית נוספת.

אוורור החדר הוא אזור שמתעלמים ממנו במקרים רבים. צריכה להיות כמות מספקת של זרימת אוויר בחדר בזמן שאתה עובד. זה לא רק בשבילך, אלא גם לציוד שלך. פתחו חלון או השקיעו במאוורר במחיר סביר כדי לשמור על נוחותכם ועל הציוד שלכם.

המקום במשרד הביתי שלך הוא שיקול חשוב. אך לא רק כמות החלל בחדר, אלא ניצול יעיל של החלל חשובה. תצטרך להיות מסוגל לארגן את האספקה ​​והציוד שלך בצורה פונקציונלית ויעילה. נסה לקבוע מה תצטרך במשרד שלך כדי לבצע את עבודתך בנוחות.

זכור, זה המשרד שלך, כך שאתה יכול לקשט אותו בצורה שתואמת את הטעם וההעדפות שלך. אם אתה מתכנן לראות לקוחות במשרד שלך, עליך לשקול היטב את הדרך שבה אתה מקשט את המשרד שלך. עם זאת, כאשר זה רק בשבילך, תהיו יצירתיים והוסיפו איזה צבע נפלא שייצור חלל שאתם נהנים לבלות בו.Source by Mike Michaelson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved