עיצוב מרפסת מרפסת אסתטית כפרית

/
/
/
318 Views

מרפסת מרפסת מעוצבת להפליא, או גג, בסביבה של היום הגינה והחוץ הם הרחבה חיונית לבתים שלנו. איזון חמשת היסודות החיוניים של אדמה, אש, מים, אוויר ואתר ואינטראקציה עם הטבע יחד עם כמה רעיונות ייחודיים לא רק גורמים לבית שלנו לרטוט מהחיים, אלא גם מביאים את תחושת הריפוי של הטבע לחושים שלנו.

הקשתות המפורטות והמקסימות, מגולפות אומנותית בעבודת יד עם מוטיבים של פרחים ועלים משפרות את הנוף של ההרים בלודג' שבו אנו מתכנסים בקיץ להתחדשות הוליסטית של הרוח. דלתות הרפת עם ויברציות טוסקנה אדמתיות במטבח והדלת ההודית העתיקה החובקת את הכניסה לגינה, שיפוץ הפטיו החיצוני נותן מימד חדש לסביבת הבית. חלונות המטבח המשקיפים על ההרים מודגשים בקשתות מותאמות אישית, הפטינה חלחלה עמוק לתוך העץ לאורך זמן, הגילופים מזכירים את האדריכלות הים תיכונית, איזה רגע עוצר את הלב בשקיעה או בזריחה.

העיצוב של הפטיו עם רעיונות עיצוב כפרי הוא אדמה ועצר את הלב כשהוא משתלב עם הטבע. הלוחות המגולפים בג'אלי ממוקמים בצורה אסטרטגית כך ששמש הבוקר מסתננת ומטילה צללים יפים על הקירות. העציצים שופעים ומנקים. המוזיקה מהמים נופלים מאחורי פסל הבודהה הגרניט כל כך שלווה ודומה לזן. הברביקיו והתנור המתוכננים בנירוסטה עם קירות האבן שצמיחים בכל רחבי זה כמו בישול בבית גידול טבעי אבל עם מותרות מודרניות.

הקונסולה הארוכה במיוחד בצבע ירוק כהה עם קרני שמש מגולפות משמשת כאחסון לכלי הבישול ומצעי השולחן שלך. הישיבה נוחה עם כסאות נוח מקטיפה ושולחן קפה ישן ואקזוטי עם דלת פליז עם גמלים נותן את גורם הוואו. המרפסת, המעוצבת באלגנטיות ארצית, מובילה לשטח השפע של הטבע, שם אנו רואים פיל גרניט שחור ענק עם החבטות שלו באוויר, סמל יפהפה למזל טוב ולכוח.

גוונים מאופקים עם תחושה ארצית, הארונות העתיקים עם פטינות צחורות וגילופי וינטג' משמשים להפליא כארונות לתליית מעילים כשמזג ​​האוויר מתקרר. אווירה ביתית מרגיעה, מדף האח עשוי קורות ארכיטקטוניות ישנות נותן תחושה של קוטג' מהעולם הישן למרפסת. היער הכפרי מרפא וחושני ברכות, רומנטיים לנשמה שלך.



Source by Era Chandok

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved