עיצוב מגדלור בבית שלך

/
/
/
278 Views

הרבה אנשים החיים באזורי החוף של העולם משתמשים כעת במשואות מגדלור מיניאטוריות בגנים שלהם למשיכה אסתטית. ישנם אלפי עיצובי עיצוב מגדלור זמינים עבור הבית וגם מחוץ לבית. מגדלורים לגינה ולחצר מיוצרים על ידי מגוון יצרנים שונים והופכים במהירות לטרנד מבוקש מאוד.

לכל יצירת מגדלור יכולה להיות פיתוי ייחודי ומותאם אישית.

מגדלורים בחצר עשויים בדרך כלל מליבת קצף מוצקה ומכוסים על ידי טיח סינתטי ובנייה אשר מגנים על המגדלור מפני פגעי מזג האוויר. ישנם מפיצים שונים של ריהוט מגדלור גן לבעלים שיש להם תשוקה להתאים אישית את המגדלורים שלהם.

ישנם אתרים נרחבים שונים הנותנים מענה לבעלים ויהיו בעלים. אנשים רבים מעדיפים לקשט באופן אישי ולצבוע את המגדלורים שלהם, אם כי יש מגוון של קישוטים, קישוטים ואביזרים זמינים בחנויות ובאתרים מסוימים.

אפשר גם לרכוש ערכות מגדלור שממנו תוכל לבנות מגדלור בחצר משלך.

ישנם סוגים שונים של משואות מסתובבות זמינות, החל ממחירים של 80$ עד 175$. אפשר להוסיף אביזרים שונים כמו שבשבת מזג אוויר בעבודת יד, מכשירים ימיים או מצופים. הקישוטים היפים האלה יכולים ליצור הילה נפלאה בגינה מוארת בחוף הים או בצד החוף.

יש אנשים שאוהבים להרחיק לכת ולקשט את כל ביתם בגאדג'טים ומצעים של מגדלור. ישנם טונות של כלי בית בסגנון ימי למכירה באתרים בהם ניתן לרכוש מצעים, עיצוב קירות ורהיטים.

ניתן לבנות מגדלורים גם בעיצוב פנים יומיומי של הבית כגון מנורות, מדפים ותיבות דואר.

יש כמה יצירות מעניינות מאוד זמינות באינטרנט. רוב מוצרי המגדלור מיוצרים בעבודת יד למרות שיש גרסאות פלסטיק זולות יותר. מנורות עיצוב מגדלור פופולריות מאוד כיום מכיוון שהן משרתות מטרה מעשית אך גם בולטות להפליא למראה, ומעשירות את חווית המגורים של בעלי הבית.Source by Debra Botting

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved