סקירת ברזים: איזה מבין ברזי הפליז של הנטינגטון מתאימים לך?

/
/
/
453 Views

למרות שהברזים בעצם מבצעים את אותן פונקציות, די קל לראות שהברזים מגיעים בצורות שונות, בין אם הם מיועדים לחדרי אמבטיה, מטבחים או למקומות אחרים. אם הוקסמתם או לפחות הכרתם את המותג Huntington Brass, אז העמוד הזה יוכל לעזור לכם.

ברזי הנטינגטון פליז מגיעים במגוון אוספים שלכל אחד מהם תכונות מאפיינות ומשתמשי יעד מיועדים. ניתן לסווג את המוצרים המגוונים הללו יחד לשלוש אוספים עיקריים- פלטינה, דקור ומקצוען.

הקטגוריה העיקרית הראשונה היא קולקציית פלטינום. הקבוצה העיקרית הזו מחולקת לאוספי Signature, Platinum Luxury ו-Residence. תחת קבוצת החתימות ישנם ארבעה סוגים של ברזי פליז הנטינגטון. אלה הם Intrigue, Favari, Monarch ומקמילן.

אם אתה רוצה להיראות אלגנטי אבל רוצה להימנע מהתווית שמרנית מדי או ליברלית מדי, אז ברזי תככים עשויים להתאים לך ביותר. לברזים הללו יש דפוסים פשוטים יחסית אך בהחלט לא משעממים. יתרון גדול של מחלקה Intrigue הוא התאימות שלה כמעט לכל עיצוב חדר אמבטיה או מטבח. זה מבטיח שהמוצר שבחרת לא יבלוט יותר מדי או לא סתם יוזנח.

Favari אידיאלי עבור תומכי מינימליזם. יש מספר לא מבוטל של אנשים שמסכימים מאוד שאמנות אינה עוסקת בכמות הדמויות המורכבות, אלא מדובר אך ורק ברושם המושפע על המתבונן. עיצוב Favari מציג נקודת מבט ישרה לעניין. האופי הפשוט אך המסודר שלו משדר רמה של תחכום שאפילו לא מינימליסטים עשויים להעריך.

מונרך מנוגד לפווארי אבל זה לא אומר שאחד חלש יותר בהשוואה לשני. שניהם יכולים להיחשב אטרקטיביים, אבל הם שונים מבחינת קהלי היעד שלהם. מונרך מסמן רושם באמצעות הפרטים המעוצבים בקפידה והקימורים הנצחיים המבדילים את סוג הברז הזה מאחרים. הדגמה זו של עקומות ופרטים עדינים מגלמת חן ותחכום אנליטי.

החדש והישן לא חייבים להיות שייכים תמיד לשתי ישויות נפרדות. אם אתה רוצה לערבב עכשווי עם קלאסי, אז ברזי McMillan הם האפשרויות הטובות ביותר שלך. עיצוב המשושה הוא המרכיב הקלאסי, בעוד שהכישרון ממחיש את המודרניות.

אם אתה לא אוהב ברזי פליז של הנטינגטון שנכללים תחת קולקציית הפלטינום החתימה, אתה תמיד יכול לנסות את קולקציית פלטינום לאקז'רי וקולקציית Residence. Atlantis, Jewel, SeaCrest, Wyndamere, Wyndamere Classic, Montage ו-Versailles הן האפשרויות הזמינות תחת אוסף היוקרה בעוד שאוסף רזידנס מורכב מברזי Bellezza ורמינגטון. אם אתה יכול להרשות לעצמך הוצאות בשפע, אז אתה יכול לשקול כל אחד מברזי אוסף היוקרה. הם מגיעים עם מחירים גבוהים יותר, אבל התחכום והמשיכה המוגברים שלהם בהחלט יביאו בחשבון את ההוצאה הנוספת. אם אתה לא רוצה יותר מדי סטייה אבל עדיין רוצה קצת ייחודיות, אז Bellezza או רמינגטון בהחלט יצליחו.

אם אינכם מוצאים את קולקציית הפלטינום מעניינת, תמיד תוכלו להסתכל על הברזים הכלולים ב-Decor Collection. הדגמים הזמינים הם אמורי, מרסד, כרמל, סיינה וברוש. דגמים אלו מאופיינים באומנות גדולה ומוכרת יותר מהדגמים הקודמים. אלה גם מתאימים יותר לבעלי בתים פתוחים יותר.

במקרה הבלתי סביר שאתה לא אוהב את כל ברזי הפליז הדקור והפלטינום הנטינגטון, תמיד מבטיח לדעת שהאוסף המקצועי מובטח למלא את סוג הלקוח ששתי הקבוצות הגדולות האחרות לא מצליחות לספק. מי שלא תהיה, בהחלט יש לפחות ברז פליז אחד של הנטינגטון שיתאים לך.Source by Arrick Chakraborty

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved