ספסלי הגן הטובים ביותר

/
/
/
459 Views

תכנון חלל חיצוני הוא בהחלט הרפתקה גדולה, וספסלים בגינה יכולים לספק לא רק מקום נוח מאוד לשבת, אלא גם אלמנט עיצובי מדהים לחצר. אנשים רבים מבלים שעות בגינה שלהם, מתכננים את החלל ומטפלים בצמחים שם, אבל לפעמים הם שוכחים את הסיבה שהם נטעו את הגינה הזו מלכתחילה. אם הוא מלא בירקות, אז ספסלים לגינה יכולים לתת מענה למי שמוצא שהוא צריך לנוח בין המשימות. אם זה גן פרחים, אז ספסל נותן לך הזדמנות לעצור ולהריח את הוורדים מדי פעם, ליהנות מהיופי מבלי למהר למהר. לא משנה מה הסיבה להסתכל על ספסלי גינה, יש כמה דברים שתרצה לזכור כאשר אתה מנסה לבחור את זה שיהיה מושלם עבור החלל שלך.

סגנון ונוחות

שני האלמנטים הראשונים בחיפוש אחר ספסלי גינה הולכים למעשה יד ביד. אתם רוצים שהסגנון של הספסל יהיה משהו שלא ייראה לא במקום בגינה הספציפית שלכם, אבל אתם גם רוצים שיהיה מספיק נוח שלא אכפת לכם לעצור ולעשות שם הפסקה. אולי כדאי גם לחשוב אם אתה רוצה ספסל עם או בלי גב. יש כל כך הרבה סגנונות שונים שפשוט קל למצוא ספסלים לגינה שמעוררים את הסגנון האישי שלכם ומספקים לכם את רמת הנוחות שאתם צריכים.

חוֹמֶר

חלק חשוב מהסגנון והנוחות הוא סוג החומר שממנו עשויים ספסלי הגינה. טיק הוא חומר פופולרי מאוד מכיוון שהעץ עמיד באופן טבעי להרבה דברים שבדרך כלל גורמים להירקב בסוגים אחרים של עץ. לחות, חרקים ודברים רבים אחרים שבדרך כלל יגרמו לשחיקה בסוגי עץ מסוימים אינם בעיה עם טיק. כמו כן טיק הוא עץ חזק מאוד שיחזיק מעמד זמן רב במיוחד. מתכת היא עוד זמן פופולרי מאוד של חומר בגלל החוזק והעמידות שלה. יש אנשים שאפילו אוהבים למצוא ספסלים שחלקם מעץ וחלקם מתכת בגלל האלמנטים העיצוביים הייחודיים שהם כוללים. אבן נפוצה למדי גם בגלל העמידות שלה, ואנשים רבים פשוט מעדיפים את האלמנטים הדקורטיביים שרק אבן יכולה לספק.

שימוש ועמידות

מי שמחפש ספסל לשימוש בגינה שלו צריך לחשוב גם כמה זמן יבלה בישיבה בו. זכור כי זה יהיה חלק קישוט וחלק תפקיד, אז זה צריך להתאים את המראה הכללי של שאר חלקי הגינה. ספסל שיראה רק מעט שימוש במהלך השנה עשוי להיראות שונה לחלוטין מזה שאתה מתכנן לשבת עליו ולקרוא כל יום.

כמובן שעמידות היא נושא שקשור לשימוש, אבל זה חשוב במיוחד בריהוט חוץ כמו ספסלים לגינה כי הם יהיו בחוץ כל יום ויום, לא משנה מה מזג האוויר מביא. חפשו ספסל כבד מאוד ולא צפוי להתפוצץ ביום סוער במיוחד. בחרו גם חומרים שיחזיקו מעמד זמן רב מאוד. באופן כללי, ככל שהספסל כבד יותר, סביר להניח שהוא יחזיק מעמד זמן רב יותר. זכור לחשוב גם על סוג מזג האוויר שאתה רואה בדרך כלל באזור שלך במהלך השנה. ספסל שעשוי להיות מושלם עבור מישהו בפלורידה עשוי שלא להספיק עבור מי שגר במישיגן העליון.Source by Jennifer Akre

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved