סוגי תריסים

/
/
/
349 Views

תריסים הם דרך מצוינת להוסיף קישוט לחלונות שלך באמצעות כיסוי נע של דקים אופקיים ברוחב שני אינץ', המאפשר לך לשלוט בכמות האור הנכנסת לחדר בנוסף להוספת אלמנט של פרטיות.

וילונות עץ אמיתיים מעניקים אווירה ביתית לכל חדר וניתן לצבוע אותם בצבע כדי להתאים לעיצוב הקיים שלך. הם מושלמים לשימוש במאורות ובמשרדים ביתיים ויכולים לחסום לחלוטין את תאורת החוץ כשהם סגורים.

אפשרות פחות יקרה אם אתה אוהב את המראה של עץ אמיתי אבל לא את המחיר הם תריסי עץ מלאכותיים, למעשה כבדים יותר מתריסי עץ ודי עמידים. הם מהווים בחירה טובה עבור חדרי השינה של הילדים, המטבח וחדר האמבטיה מכיוון שהם עמידים בפני לחות ומתנקים בקלות עם מטלית לחה.

וילונות מיני הם אפשרות זולה כמעט לכל חדר בבית, קל משקל אך מסוגל לעשות עבודה טובה של חסימת אור או הוספת פרטיות לפי הצורך. הם קלים לניקוי והם פופולריים לשימוש בחלונות אמבטיה ומטבח בחדרים שבהם האוויר נוטה להיות לח.

וילונות אלומיניום בגודל שני אינץ' הם סטנדרט כבר שנים רבות, אם כי יש אנשים הרואים אותם במראה מיושן. הם מגיעים במגוון צבעים ודרגות אלומיניום עמידים בפני קיפול.

אם יש לך דלתות צרפתיות או חלונות תמונה גדולים מאוד, אולי תרצה לשקול תריסים אנכיים הנפתחים ונסגרים מצד לצד ולא למעלה ולמטה בחלון. אבק לא נאסף בתריסים אנכיים באותה מהירות כמו בתריסים אופקיים וסגנון זה מגיע במגוון חומרים, כולל בד וויניל קל לניקוי. ניתן לבודד סגנון זה של תריסים על מנת שהתריסים ישמשו גוש נגד הצטברות חום בחדר הפונה דרומה ומקבל אור שמש ישיר רוב שעות היום.Source by Lydia Carabo

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved