סוגי גמדי גן ויתרונותיהם

/
/
/
457 Views

גמדי גן קיימים כבר למעלה ממאתיים שנה. הם החלו להופיע כקישוטי גן במדינות אירופה בתחילת המאה ה-19. הם הוצגו לראשונה בגרמניה. אנשים היו מקשטים את הגנים שלהם בגמדים האלה, וחשבו שהם מטפלים בגן במהלך הלילה. מאז הפסלים האלה כמו גמדים זכו לפופולריות רבה. הם מגיעים במגוון עיצובים וסגנונות והם מושלמים לקישוט הגינה שלך.

פסלים אלו עשויים מחומרים שונים ומגיעים במספר צבעים ומוסיפים חיים וקצת שעשועים לגינה שלכם. מוקדם יותר גמדים אלה היו עשויים מחומרים כמו טרה קוטה וחמר, אך לאחרונה החלו להיות עשויים מפלסטיק. אנשים מאמינים שהפסלים האלה דואגים לגן שלהם ולאדמה. זו הסיבה שהם צברו כל כך הרבה פופולריות. אלה גם זולים בהרבה מפסלי גינה וקישוטים אחרים. העובדה שהם עשויים מפלסטיק הופכת אותם לעמידים מאוד. גמדי חימר וטרה קוטה מוקדמים יותר לקחו הרבה יותר זמן לייצר כיוון שהצבע והחימר נדרשו זמן רב להתעצב. פסלי פלסטיק הם הרבה יותר זולים ועמידים הרבה יותר ממקבילים מחימר. הם מיוצרים המוני במפעלים ורוב היצרנים עוברים כעת לפלסטיק במקום חימר וטרה קוטה.

היתרון העיקרי של פלסטיק על פני חימר הוא שניתן לעצב את הפסלים הללו לכל צורה בקלות. אתה תמצא עיצובים של גמדים פשוטים שבהם כמה יצרנים הגיעו עד כדי יצירת ראפרים מהגמדים החמודים האלה. אתה יכול לקנות אותם בעמדות גינון חמודות או פשוט לקנות את הגמד המסורתי שמככב בך בחזרה. היצרנים אפילו התחילו לייצר כל מיני גמדים ספורטיביים. אתה יכול לקנות גמדים עם הנושא של קבוצת הכדורגל האהובה עליך. אתה יכול אפילו לקנות גמדים לובשים את חולצת שחקני הבייסבול האהובים עליך. זה גרם למספר חובבי ספורט לקנות אלה עבור הגנים שלהם. אתה אפילו תמצא את הגמדים האלה בברים שבהם אנשים היו הולכים לצפות במשחק כדורגל.

למרות שיש מספר אספנים שקונים את המוצרים האלה בחימר, אני אישית מציע לך לקנות פלסטיק. פסל חימר יעלה כנראה בין עשרים למאה דולר. רוב גמדי הפלסטיק עולים בדרך כלל בין חמישה לעשרים דולר. אתה תמצא מספר אתרים שמוכרים מוצרים אלה באינטרנט. תמצא שפע של עיצובים לבחירה. אז הקפד להיכנס לאינטרנט היום ולקנות אחד כזה לבית שלך.Source by Richard W Wilson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved