סוגים שונים של תנורים מודרניים

/
/
/
461 Views

תנורים מגיעים בכל הצורות, הגדלים והצבעים. התנורים המודרניים עברו כברת דרך מהתקופה שבה השיטה היחידה שהייתה לאנשים לבשל הייתה להשעות את האוכל שלהם על להבה פתוחה או לנסות לבשל אותו על פיסת אבן מחוממת להבה. ברגע שהומצא תנור העצים, התנורים המודרניים המריאו! מה שבטוח, יש עדיין כמה אנשים שמשתמשים בתנורי עץ עד היום – לבישול ולחימום בתיהם. תנורי המקום הנפוצים ביותר, לעומת זאת, הם יחידות שילוב של כיריים ותנור שריפת חשמל וגז טבעי. מעצבים עובדים ללא לאות כבר עשרות שנים כדי להבין כיצד ליצור תנורים מודרניים שכיף להשתמש בהם ויפים למראה.

לדעת שישנם תנורים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, מדוע שמישהו יבחר להשתמש בתנור עצים? הסיבה העיקרית לכך שאנשים בוחרים בתנורי עצים לבישול וחימום היא הכסף שהם חוסכים בכך. עץ זול וקל להשיג. זה עולה הרבה פחות לחמם בית ולבשל על כיריים שמופעלות על ידי שריפת עצים מאשר לשלם עבור החשמל או הגז הטבעי הדרושים להפעלת אחת מיחידות הכיריים המודרניות יותר.

כאשר רוב הקוראים קוראים את המילים "תנורים מודרניים", הם חושבים על משהו שנראה כאילו הוא שייך לחדר סטרילי או נקי בבית חולים. זה בעיקר בגלל שתנועת האמנות והקישוט המודרנית שמה דגש רב למדי על קווים נקיים והיעדר נגיעות דקורטיביות. בחלל מטבח קטן ומודרני, חוסר קישוט זה יכול לעזור לגרום לחלל להיראות גדול יותר ממה שהוא כבר. בחלל גדול יותר, חוסר הקישוט מונע מהחלל להרגיש עמוס.

כיום תנורי העצים המודרניים משמשים בעיקר לחימום ותנור חשמלי משמש לבישול. אם נאלצתם להשתמש בתנור חשמלי או גז טבעי בחלל מטבח קטן, כדאי לשקול לפרק את היחידה. במקום לבחור מגוון שילוב וכיריים מודרניות לתנור, חפש טווחי דלפק ותנורים צמודים על הקיר. אלה מנצלים יותר את השטח שיש לך, ועוקפים את הפריסה הנוכחית שלך במקום לאלץ אותך לעקוף אותה.

מבחינת צבע, כמעט כל צבע יעבוד במטבח מודרני. מגמות אמנות מודרניות לכיוון הצבעים הנועזים והמנוגדים, כך שצבע הכיריים המודרני שלך צריך להשתלב לחלוטין עם שאר המטבח שלך או לבלוט בניגוד מוחלט לארונות ולדלפקים המקיפים אותו. אם אתה מודאג לגבי חלל המטבח הקטן שלך, הצבע התואם יעזור לגרום לחלל להיראות גדול יותר.

המרכיבים החשובים ביותר של כיריים מודרניות רבות הם האם אתה אוהב את איך שהם נראים או לא והאם תיהנה לבשל איתם או לא. בחרו יחידה שתשמח אתכם ותמתח את חלל המטבח הקטן שלכם! אתה תשתמש הרבה בתנור המודרני שלך, לא תאהב את זה?Source by Pieter West

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved