סוגים שונים של אריחי מטבח והשימוש בהם

/
/
/
455 Views

בעלי הבית רוב הזמן משקיעים מאמץ נוסף בעיצוב המטבח. כי כל בני המשפחה נכנסים לעתים קרובות למטבח שלהם, מצפים לאוכל טוב. אז, במישרין או בעקיפין המטבח הוא אחד התחומים החיוניים של הבית. יחד עם זה, אם המטבח מעוטר באריחי שיש באיכות טובה, זה בהחלט יעלה את ערכו.

כל מי שנכנס למטבח מבחין ברצפה ובקירות שלו. זה יהיה נפלא אם תשתמש באריחים שנראים עליהם חמים, בהירים ואלגנטיים. למטבח יש הרבה אזורים שבהם ניתן לפרוס אריחים. אתה יכול להשתמש גם באריחי רצפה, אריחי קיר ואריחי משטח. אחד הדברים החיוניים שיש לזכור הוא לבחור אריחים עמידים במים למטבח. ניתן להכתים בקלות את האריחים הנקבוביים ללא למינציה או אריחי העץ.

להלן סוגי האריחים השונים המתאימים למטבח:

קֵרָמִי

אריחי קרמיקה הם מאוד פופולריים ותכליתיים. אלה נראים יפים ופונקציונליים. אלו הן הסיבות שבעלי בתים רבים בוחרים להשתמש בהם בפנים המטבח שלהם. אריחים אלו עמידים בפני חום, עמידים וזמינים בעיצובים וצבעים שונים. ניתן להשתמש באריחי קרמיקה על משטחים, רצפות וקירות.

חַרְסִינָה

אלה גם נבחרים באותה מידה בגלל המראה והמרקם הטבעיים שלהם. לאלה יש מבנה הומוגני אשר שומר אותם נקיים משריטות, שבבים ועמידים בפני משקל.

זכוכית

אריחי זכוכית הם אלגנטיים ואלגנטיים במראה. הם גם עמידים, חזקים ועמידים בחום כמו אריחי הפורצלן. אריחים אלה טובים לקירות המטבח.

אֶבֶן

אריחי אבן מתאימים לגימור היוקרתי. הם יקרים אך זמינים גם בגרסאות פחות יקרות. אם אתם מחפשים אריחים חסכוניים, בחרו בגרניט או צפחה. עבור אחד יקר, בחר את הגולות.

אריחי ויניל

אלה קלים להתקנה ולא יקרים. הם מתאימים ביותר לקירות המטבח אך דורשים תחזוקה מכיוון שהם יכולים להישרט בקלות.

אריחי Backsplash

אריחים אלה יכולים לשמש על הרצפה ועל השיש של המטבח שלך. אריחי Backsplash מגיעים באבן טבעית, זכוכית, מתכת וקרמיקה. אתה יכול להשתמש בטפט מעל אלה אבל הם יכולים להתקלף אם יש הרבה לחות.

עלות האריחים תלויה במגוון וכמובן באיכות. כשזה מגיע ל אריחי מטבח עדיף לקנות את האיכותיים מכיוון שהם עמידים ומשפרים את אורח החיים שלך. בנוסף, אם יש לכם ילדים בבית, אז בחרו משהו קל לתחזוקה ובריא.Source by Bhaswati C Mukherjee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved