סגנונות לאיפור בחדר האמבטיה

/
/
/
299 Views

כיורים לאמבטיה מגיעים בסגנונות רבים, אך לא כולם מתאימים לטעם של כולם. אם אי פעם הייתם באולם תצוגה, בוודאי שמתם לב לסגנונות העץ השונים ולעיצובים העכשוויים – כל האפשרויות לחדר האמבטיה שלכם. אבל, במובן אחר, לא כל כיור אמבטיה משתלב עם העיצוב של הבית שלך. כיורי עץ מגיעים בכתמים שונים, בעוד שסגנונות עכשוויים עשויים להיראות קרים בהקשרים מסוימים. בנוסף, הנושא של השיש קיים בכל אחד מהסגנונות – אם תלך בהיר או כהה יותר. מכיוון שרבים מחליטים להחליף כיור רגיל בשוונית אמבטיה, מציאת הסגנון המתאים חשובה לרהיט הזה.

כיורים מעץ הם הנפוצים ביותר בשוק. עיצוב זה כולל שידת עץ, משטח אבן, כיור חרסינה, ובמקרים רבים, מראה תואמת עם עיטור עץ. העץ המשמש עבור כיורי אמבטיה אלה משתנה בהתאם לכתמים, כמו כל רהיט. היצרנים מייצרים סגנונות עם כתמים כהים או "אספרסו" לבהירים יותר, כמו גם גימור קלף כדי להקנות לאיפור מראה עתיק. כמו בכל רהיט חדש, חלקם עשויים להתאים לחלל שלכם יותר מאחרים. כתם עץ בהיר יותר עשוי להשתלב טוב יותר עם קירות בהירים יותר, בעוד שעיצוב נועז יותר עשוי להתאים לכתם כהה יותר.

אם מוציאים שידת איפור מעץ מהמשוואה, כירות אמבטיה עכשוויות מציעות סוג אחר של סגנון. לעתים קרובות בשני חלקים, כיור אמבטיה כזה יכול להיות מסודר במספר דרכים כדי להתאים ארון וכיור העליון לחלל. בנוסף, רוב הסגנונות העכשוויים כוללים זכוכית ומתכת בצורה כלשהי. בדרך כלל, זה יתאים כמעט לכל עיצוב חדר אמבטיה בסיסי. עם זאת, לסגנון משוכלל יותר, יהירות עשויה להתבלט כבסיסית מדי.Source by Irene Test

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved