סגנון חג המולד הלבן

/
/
/
320 Views

סגנון חג המולד הלבן עשוי להתאים לאלו מכם שהסתכלו על הכנות לחג המולד כעל מטלה לאחרונה ורוצה להתרחק מקישוט חג המולד הרגיל למשהו קליל, בהיר ועכשווי יותר.

זה לא אומר שצריך לוותר על העץ האהוב כל כך או על קישוטים תוצרת בית. הדרך הטובה ביותר לרענן את חג המולד שלך היא לאמץ צבע עיקרי אחד לנושא הדקורטיבי שלך.

הלבן תמיד היה החביב על המינימליסטי והוא הצבע האידיאלי לעבודה. הלבן עובד בצורה מושלמת בכל פנים, מבית קונבנציונלי ועד לופט מרווח יותר בחלל פתוח. הלבן לא רק נראה נקי ומודרני, אלא הוא גם רך וחלומי, ומשתלב בצורה מושלמת בפסטיבל החורף.

כשאתם מקשטים את המקום שלכם בסגנון חג המולד הלבן, חשבו על לבן במובן הרחב שלו, והקפידו לכלול גווני כסף כמו גם גוונים שונים של שמנת. אתה יכול אפילו להוסיף נגיעות של זהב בכל מקום, כל עוד אתה משתמש בגווני זהב או פלטינה ישנים, ולא בזהב חדש ונוצץ. נסו למצוא עיטורים עם גימורים יוצאי דופן, כמו כדורי נוצות, או אביזרים בפורצלן חצי שקוף, מתכת מגולוונת או זכוכית משובחת ביד.

סגנון חג המולד הלבן העכשווי שומר על הקישוטים מינימליים יחסית ויוצאי דופן. לדוגמה, אתה יכול לתלות זר של אורות עץ חג המולד זעירים ממדף האח או לצרף שובל של אורות לקיר בצורת עץ.

נושא בסגנון חג המולד הלבן אומר שעליך להימנע מירק לחלוטין, עם זאת, אם אתה רוצה להשתמש בחלק, הימנע מעלווה כהה ושמור על הפרחים בהירים. קערות של יקינתונים או ורדים לבנים תמיד יפות ובקלות למצוא בחורף, והן יוסיפו ריח טעים לבית.

רק זכרו שהאמירה הדקורטיבית החזקה ביותר היא לרוב הפשוטה ביותר. קערה גדולה של כדורים בגווני לבן וכסוף תיראה מהממת על שולחן האוכל שלך, בעוד שאור נרות רך הוא הדרך הטובה ביותר להוסיף חמימות לפנים עכשווי.

סגנון חג המולד לבן עם הבזקים של כסף וזהב יגרום לבית שלך להיראות חגיגי בדיוק כמו סגנונות מסורתיים יותר.Source by Val Kinsky

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved