מקלט גן הרמוני

/
/
/
326 Views

שילוב של אלמנטים אדריכליים ועיצוב עולם ישן לכדי מקלט גן הרמוני ונעים שבו תוכלו להירגע וללגום כוס תה או גריל על הברביקיו שלכם כאשר הנכדים שלכם מבקרים, הוא החזון עבור רבים מאיתנו היום. מבלים את כל זמננו בבית, בעבודה מהבית, עלינו ליצור מרחבים מרגיעים ומלכדים עם הטבע, כשהגן הוא החיבור שלנו לאמא אדמה. הרמוניה עם הטבע, גינון, גידול ירקות משלנו, גרירת עלים יבשים או אפילו השקיית הצמחים הן פעילויות כל כך מרגיעות ומטפחות.

הקשת המשולשת, מגולפת בעבודת יד בעץ טיק ישן יושבת על קיר הלבנים עם רמשים שצומחים על העמודים, ארכיטקטורה מפוארת ויפהפייה של העולם הישן, העץ כל כך מקורקע ומביא זהות יחידה ומגובשת למקלט הגן שלך. פסל בודהה יפהפה בגרניט אפור, בהזמנה אישית מהודו נותן אווירה שלווה. מפל המים שהרכבתי עם סלעי לבה טבעיים מאכלס את הלינגם שיווה, ומביא את אנרגיית הטרנספורמציה. אבנים טבעיות אלו נמצאות בנהר Narmada ונאמר שהן מהדהדות עם האנרגיה של שיווה. זוג עמודים עם בסיסי אבן ישנים מעניקים את האלמנט העיצובי האדריכלי לגינה.

עגלת שוורים ישנה יושבת באמצע החצר הגדולה המלאה בצמחים יפים. אני משתמש בו כעגלת בירה כשיש לי משפחה והנכדים שלי אוהבים לשבת על הרתמה. נדנדת ג'הולה מגולפת יפהפייה יושבת מתחת לפרגולה המקורה והיא המפלט שלנו. אני אוהב לקרוא ספרים או להאזין למוזיקה תוך כדי נדנוד על זה בעדינות. בעלי אוהב לצלות והנדנדה היא המפלט הרומנטי שלנו. אני מתמקד בהרמוניה עם הטבע אז השתמש רק בשולחנות עץ משוחזר ובספסלי עגלה בעבודת יד בתור ריהוט המרפסת שלי.

חלק גדול מההרמוניה הוא הבאת מגוון לפי צבע, טקסטורות ואלמנטים מהעולם הישן, מה שמוסיף עניין למקדש הגן. ג'לי אבן ישנים המכוסים בעץ תלויים בחלקו החיצוני של הבית ומשמשים כעוגנים עבור רמשים. פיל גרניט מרהיב עם החדק שלו למעלה, מגולף ומלוטש בשני גוונים עושה הצהרה מדהימה כשאתה עובר דרך שער קבלת הפנים העתיק היושב על הגשר מעבר לנחל העובר דרך הגן. זרימת האנרגיה יפה, שלווה והרמונית. הקצה הימני של הגן מיועד לירקות שאני מגדל לפי עונות השנה. התערובת השופעת והמבלבלת של שיחים, כיסויי קרקע ופרחים יוצרת נוף מושלם, שליו אך ממריץ.Source by Era Chandok

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved