מקווה לטיפים טובים על עיצוב הבית של עצים?

/
/
/
248 Views

קישוט עם עץ מייפל

אחד העצים האהובים ביותר הוא עץ המייפל עוצר הנשימה. עצי אדר ידועים בעיקר בזכות עלה האדר שלהם, אותו ניתן למצוא על דגל קנדה. עיצוב העלה הופך אותו לזיהוי ייחודי. עם זאת, איכות השכפול בעצי מייפל משי יוצאת מן הכלל. מבחינת כמות, יש הרבה יותר עלים על עצי מייפל משי מאשר רוב צמחי המשי האחרים. זה עוזר לעץ להיראות שופע ובריא, אם כי יהיה צורך לאבק את העלים האלה! פעם עד פעמיים בשנה אמורות להיות מספיק פעמים כדי שהעץ ייראה נקי.

עץ הבונסאי האקזוטי ומושך העין

השימוש בעצי בונסאי כעיצוב החל ביפן האהבה שהייתה ליפנים לעדינותם של העצים הובילה אותם להחזיק עצים קטנים, כמו עץ ​​הבונסאי, בתצוגה בתוך הבית. כיום המסורת נמשכת עם צורות וזנים רבים של העץ. כשאתה בוחר עץ בונסאי לבית או למשרד שלך, וודא שאתה מודע לכמה מקום פנוי יש לך. גובה העץ הבוגר וגודל העציץ חשובים במיוחד עם עיצוב פנים. זכור שיש סיר או מיכל אלגנטי עושה הבדל גדול! עציץ או מיכל הם לא רק מחזיק לצמח שלך, אלא צריכים גם לשפר את היופי של הצמחייה המוצגת שלך.

הכנת זר החתונה

פרחי משי נהדרים עבור זרי חתונה. רוב פרחי המשי הם מציאותיים להפליא וצריכים להיראות יפה בחתונה. הזרים המסורתיים ביותר עשויים מוורדים. זהו למעשה יתרון נפלא, כי ורד המשי הוא כנראה אחד מפרחי המשי המשוכפלים בצורה מושלמת שקיימים. רעיונות זרים נהדרים לא חייבים להיות משוכללים – זרי פרחים מעודנים רבים הם פשוט ורדים ססגוניים שנוצרו לצורת כדור, קשורים בחוט ומשופרים עם עלים פשוטים. עיצובים אחרים מפוארים יותר יש כמה סוגים שונים של פרחים או עיצובים פשוטים, ולחלק אחרים יש תחושה מאוד משוחררת ומודרנית. ודא שהכלה אוהבת את העיצוב שלך! יתרון נוסף לזרי משי הוא שניתן לעצב אותם ולהרכיב אותם מוקדם, מה שמאפשר לך לקבל את אישור הכלה.

יצירת זרים אטרקטיביים

זר מקסים על הדלת שלך יספר למבקרים בבית שלך משהו עליך עוד לפני שהם נכנסים פנימה. זרים משתנים במובנים רבים: החומרים שבהם נעשה שימוש, הצורה שנבחרה, הסגנון המחיקוי. כדי להכין זר בסיסי, רכשו כמה פרחי משי וטבעת קצף מחנות יצירה או ממרכז קניות. בעזרת מספריים כבדים, חתוך את הגבעולים של הפרחים שלך, השאר כסנטימטר של גבעול מתחת לפרח. הכניסו את הפרחים בזה אחר זה לטבעת הקצף. הנח אותם באופן אסטרטגי כך שהם יהיו קרובים מספיק כדי לכסות את הקצף, אך לא כל כך קרובים עד שהם נראים צרורים או מעוכים. הזר שלך יחזיק מעמד זמן רב מאוד אם תשתמש באקדח דבק חם כדי להוסיף כמויות קטנות של דבק במקום שבו בסיס הפרח נוגע בטבעת. הוספת עלים או גפנים לזר שלך עובדת היטב לקישוט נוסף או לכיסוי נקודות חשופות. אתה יכול לבחור ליצור זרים באמצעות סוג אחד של פרחים בצבעים רבים, או צבע אחד באמצעות פרחים רבים – או שילוב. לאחר השלמת הזר, הפטיש מסמר קטן לחלק העליון של הדלת ומתח את הזר.Source by Misha Vasser

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved