מטפחים ומטפחים לגינה

/
/
/
293 Views

המעבדים והמטפחים הטובים ביותר לגינה

Troy bilt ו-Mantis בונים כמה מהמושבים הטובים ביותר, אבל טוב שתהיה רשימה של הצרכים הספציפיים שלך לפני שקונים יותר מדי. יש דגמים שקטים, ודגמים שקשה יותר להתניע ומושבים שלא מגיעים לעומק מספיק וכו'.

כמה קשוח אתה צריך?

יש הרבה מיני עובדי אדמה ומטפחים לגינה שצריכים לעבוד היטב עבורך. דגם Mantis 7262 עובד היטב עבור רבים ויכול לעבוד מספיק עמוק לתוך האדמה ולטפל בסלעים קטנים וכו'. מושכות מיני כמו Mantis 7250 נבדקות בדרך כלל טוב מאוד על ידי לקוחות, שכן ה-7250 מסוגל לעבוד עמוק בשורות ובחללים צרים . זה גם קל לאחסון. זה מתקפל יפה.

היזהרו ממושכים רועשים!

נדמה שחלק מהכוחניות פשוט רועשות מדי וקופצות מדי. עובדי אדמה ומטפחים לגינה הם חזקים מאוד אך קלים למדי. סביר להניח שלא תישחק אם תדחף אותו כי הוא לא כבד, אבל אולי תרצה לקנות זוג כפפות אחיזה טובות שיעזרו לך להחזיק את המוט אם הוא הופך קופצני.

מטפחים ומטפחים לגינה מונעים באמצעות חשמל או גז.

אולי תופתעו לגלות שישנם מטפחים המונעים על ידי סוללות שיכולים לעשות את העבודה עבורכם בדיוק כמו מטפחים המופעלים על גז. זה תלוי בעבודה ובצורכי החצרות שלך, אבל לפעמים מטפח חשמלי עשוי להיות קל יותר לתחזוקה מאשר מטפח מופעל בגז.

מטפח הגינה החשמלי האלחוטי Black and Decker Gc818 18 וולט נוח מאוד אך פונקציונלי. זה לא יקר והוא שוקל רק 8 פאונד.

Sun Joe TJ600E Tiller הוא מטפח חשמלי נוסף שעשוי להתאים לצרכים שלך. זהו עוד מעבד קל משקל אך חזק שאתה צריך לשמור עליו טוב והוא יעזור לך לקרוע את הגינה שלך כדי להכין את האדמה לשתילה ולזריעה. רק הקפידו לא להשתמש במטפחים ובמטפחים לגינה בזמן שדעתכם מוסחת, היזהר בזמן האזנה למוזיקה. המכונות האלה כל כך חזקות שאתה לא רוצה שהן יהרוס משהו בטעות בזמן שאתה לא מסתכל.

הקפד לא להעריך יתר על המידה את היכולות של המושך שלך אם אתה הולך עם מיני מטפח מכיוון שהם אינם מתאימים להתמודדות עם סלעים גדולים ושורשים קשים. עבור סלעים ושורשים קטנים יותר אתה צריך להיות בסדר.Source by Charlie B. Reilly

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved