מזרקות פנימיות במשרד – האם הן שוות את זה?

/
/
/
478 Views

מזרקות מקורה במקום העבודה. האם זו השקעה נכונה או שהכסף ירד לטמיון? בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים התקינו במשרדיהם מזרקות פנימיות בניסיון לספק סביבת עבודה טובה יותר לצוות העובדים, לשפר את הפרודוקטיביות וליצור חתימה לעסק שלהם אבל האם זה עבד?

מחקרים אחרונים אכן מראים כי מזרקות פנימיות למעשה הגדילו את הפרודוקטיביות במקום העבודה. אותם עסקים שעשו את הצעד והשקיעו במזרקות פנימיות במשרדים ובאזורי הקבלה שלהם ראו שיפור בתפוקה ומדווחים על פחות זמן אבוד עקב ימי מחלה.

האם זה אומר שמזרקות אכן משפרות את הבריאות? ככל הנראה כך, מזרקות מים באופן כללי, ובעיקר מזרקות מים פנימיות מספקות מספר יתרונות בריאותיים. זה זמן רב ידוע שיונים שליליים, המופעלים על ידי מים נעים, הם מטהרי אוויר נהדרים.

התוצאה היא שאוויר נקי יותר פירושו נשימה טובה יותר, פירושו זרימת דם טובה יותר בגלל יותר חמצן בדם, ופירושו גירוי מוחי טוב יותר. כולם גורמים טובים בטיעון על מזרקות מים פנימיות במקום העבודה.

מחקרים מראים גם כי הצבת המזרקה הפנימית במבואה או באזור הפגישה יוצרת סביבה מרגיעה והרמונית שהיא אידיאלית בעת שיחה עם לקוחות או משא ומתן על תנאי חוזים. מזרקה מקורה יוצרת תפאורה ידידותית ומרגיעה בה מתנהל העסק הוא יתרון רב לבעל העסק.

גם מזרקות מים יוצרות רעש לבן. רעש לבן הוא אות נמוך שחוצה את ספקטרום התדרים ומקהה צלילים אחרים סביבו. רעש לבן משכך רעשים מבחוץ שמסיחים את הדעת ומאפשר למנהלי המשא ומתן להיות מסוגלים להתרכז במשימה שעל הפרק.

המזרקה עצמה לא חייבת להפריע מכיוון שיש הרבה עיצובים זמינים כדי לאפשר לתכונת המים להשתלב בעיצוב. חברות רבות נותנות את המזרקות הפנימיות שלהן מותאמות אישית עם לוגו החברה שלהן מה שהופך אותן לייחודיות עוד יותר. תכונת המים אינה צריכה להיות גדולה. עיצובים רבים מאוד דקים ומאפשרים להם להשתלב אפילו באזור הקבלה הקטן ביותר.

אם אתה רוצה לשפר את התפוקה של הצוות שלך, לשפר את האווירה למפגש עם לקוחות ולקוחות וליצור השפעה כוללת, בחר במזרקה מקורה. מקם את מזרקת המים שלך במקום בו יש זרימת אוויר הגונה, הוסף כמה צמחי מיכל ויש לך את המתכון לגנרטור אוויר נקי משלך.

הכל מהכל, מזרקות מקורה במשרד שווים את זה.Source by Ian Patterson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved