מודרניז את חדר האמבטיה שלך עם שיפוץ מקצועי

/
/
/
430 Views

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים המרכזיים בבית המשפיע באופן משמעותי על איכות וערך הנכס שלכם. חדרי אמבטיה מיושנים עלולים לגרום לכאבי עיניים ולהקשות על הרגשה נוחה בחלל. אם אתם מוכנים לעדכן את חדרי האמבטיה שלכם אז הגיע הזמן למצוא קבלן מוסמך לבנייה החדשה בביתכם.

להלן כמה רעיונות שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​שיפוץ חדר האמבטיה הפנימי או החיצוני בביתך.

השתמש בהדגשי אריחים מתכתיים

הדגשים של אריחים מתכתיים בנירוסטה מוברשת ונחושת יכולים להאיר את החלל בכך שהם מאפשרים לו להיראות שיקי עם מראה ייחודי. השתמש באריחים על משטח גב דקורטיבי שיכול למשוך יותר תשומת לב לכיור. אריחים אלה יכולים לשמש כדי לשפר את העיצוב של המקלחת או הרצפות שלך. אריחי הרכבת התחתית הם בעלי מראה נצחי וימשיכו להיראות יוקרתיים בחלל עבור הצורה הנייטרלית.

צור מקלחת ללא דלת

מקלחונים ללא דלת נראים אלגנטיים ומספקים גישה נוחה לילדים ולקשישים. הקפד לבדוק את הטרנד החדש של מקלחונים מרובים ולאמץ אותו על ידי בניית מקלחון פתוח המציג תכונה זו. מקלחונים ללא דלת פונקציונליים במיוחד עבור פרויקט שיפוץ אמבטיה חיצוני ליד בריכה.

הוסף תאורה דרמטית

כאשר אתה מתחיל את פרויקט שיפוץ חדר האמבטיה החדש שלך, שקול לעדכן את גופי התאורה כדי לגרום לחדר להיראות מודרני. התקן פמוטים בכל צד של המראה מעל הכיור או תלו נברשת דרמטית שעובדת כמרכז האמבטיה. גופי תאורה מברונזה או נחושת גם ייראו דקורטיביים ויכולים לשנות את החדר.

השתמש במשטחי שיש או קוורץ

שיש הוא חומר פופולרי לשימוש על המשטחים, מה שיאפשר לתפאורה להיראות יוקרתית ומלכותית עם העיצוב הנקי שלו. המשטחים הלבנים משווים לחדר מראה מרווח תוך יצירת סביבה קלילה ואוורירית. אם יש לכם תקציב, שקול להוסיף משטחי קוורץ, בעלי עיצוב דומה והוא יפה לא פחות. רמת העמידות הגבוהה תאפשר לחומר להחזיק מעמד שנים רבות ללא שבבים או סדקים בשימוש תכוף.

התקן אמבטית הדום

התקנת גיגית הדום במהלך פרויקט בניית בית חדש תשנה את החדר ותעבוד כמוקד החלל. ניתן למקם את אמבט הכן ברגל הטופר מתחת לחלון או מתחת לגוף תאורה כדי ליצור איזון נכון. ניתן לצבוע את התכונה גם בגוון צבע שיכול להיות המבטא בחדר.

למרות שכל הרעיונות אולי לא ימשכו את הטעם שלך, אל תהסס לבחור ולבחור את הרגע שמדבר אליך. השתמש בהם כשלם או כמבטא עבור המראה החדש של חדר האמבטיה בבית שלך.Source by Gabby Gilady

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved