מהפך למטבח – מטבח עבודה

/
/
/
447 Views

אם אתם כמו מיליוני בעלי בתים אחרים, אתם בוודאי חושבים על פרויקט שיפוץ מטבח גדול מדי פעם. ישנן אפשרויות רבות כולל ארונות, מכשירי חשמל, תאורה, משטחים, ריצוף, כיורים ואביזרים, צבע וטפטים, טיפולי חלונות וכו'. אם אתה טבח רציני, האם נוכל להציע הצעה לפריסת המטבח החדשה שלך? סביר להניח שתסתכל על עשרות עיצובי מטבחים חדשים ויפים באינטרנט ובמגזינים השונים לעיצוב הבית. אלו הם מקורות מצוינים לפריסה, עיצוב, סגנון, נושאים, צבעים ומכשירים. אבל הרוב הגדול של מטבחי מעצבים אלה אינם מאורגנים לבישול רציני.

החיסרון של הפריסות שלהם הוא שאין איפה באמת "לבשל", כלומר הערבוב, המדידה, ההקצפה, המיזוג, הגלגול, הלישה וכו', שהם חלק גדול מבישול רציני. על מנת שיהיה לכם מקום מתאים ופריסה לבישול רציני על בסיס מתמשך, עליכם לתכנן לפחות ארבעה מטרים של שטח דלפק פנוי בצד אחד של הכיריים או הכיריים. אם בפריסת המטבח החדש שלך יש פחות מקום מזה, אתה תפספס את ההזדמנות לרמה יוצאת דופן של נוחות יום-יום-יום בזמן הבישול. כמובן שעדיין אפשר להכין ארוחות ותבשילים נפלאים במטבח קצת פחות נוח, אבל אם וכאשר תהיה לכם הזדמנות, יהיה זה שיפור גדול לקבל את המקום המתאים לבישול.

אם תסתכלו מקרוב על המטבחים המעוצבים באינטרנט ובמגזינים, תגלו שלמעשה לאף אחד מהמטבחים הללו אין את שטח הדלפק המומלץ של 4 מטרים ליד משטח הבישול. ארבעה מטרים של שטח דלפק ריק אינו אופטימלי אם המטרה היא תמונה יפה, כך שכמעט לעולם לא תראו את המצב הזה. כמו כן, מעצבי המטבחים המקצועיים לא יתכננו חדר בישול הולם אלא אם כן הוא יובא על ידי הבעלים. כמו כן, אם תסתכל מקרוב על כמה מתוכניות הבישול הנהדרות בטלוויזיה כמו Barefoot Contessa, תראה מטבח עם 2 משטחי בישול. הכיריים המפוארות המעוצבות יהיו ברקע למראה, ולכיריים הפועלות יהיה חלק גדול מאוד של שטח דלפק פנוי לצדו.

יתכנו מאפיינים מיוחדים נוספים שתרצו לקחת בחשבון אם אתם מתכננים מטבח לבישול רציני. ישנם הרבה אביזרים שאתה יכול לבנות עם המשטחים החדשים שלך כולל קרשי חיתוך, לוחות מאפה שיש לרידוד בצק וכו'. אביזרים אלה יכולים להוסיף לנוחיותך מכיוון שהם נמצאים בדיוק במקום שאתה צריך אותם ומוכנים ללכת. אם התוכניות שלך כוללות הרבה בישול מהנה בעתיד, תן לעצמך הרבה מקום ונוחות בפריסת המטבח החדשה שלך.Source by George Willison

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.tribaldeco.com All Rights Reserved